Přejít na obsah

Kódování světel


Nowo

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás tu

Potřeboval by jsem poradit,pokud by to bylo možné.Vyměnil jsem osvětlení SPZ obyčejné žárovky za LEDky a chtěl jsem je nakodovat. To by nebyl problém, ale já jsem omylem místo 17 označil bit7 v 18.Já že do 18 se neleze, ale už se stalo. A nevím jak to dát zpátky. Už jsem ze zoufalství zkusil vše od 01 až po 9F ale nefungovalo nic tak jak by mělo.Kde dělám chybu??? Mám Superb ll 2014 facelift xenon+ led denní svícení se senzorom a vzadu ledky(originální z výroby)

Dalo by se mne nasměrovat jakou cestou se vydat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zatím jsem neměl čas to řešit. Zatím jsem tam dal 85 funguje vše až na to, že vyhazuje zadní mlhovka sporadickou chybu. Pokusím se někde sehnat nové kódy protože z těch co mám nejde žádný. Pokud se ti podaří zjistit jak to má být dříve než mne uvítám když se se mnou o výsledek podělíš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj byl jsem ve škodovce přehraná komplet 09  podle VIN online a problém je pořád stejný  volal jsem i původnímu majiteli a jednotku neměnil je původní má někdo nějaký nápad jak to opravit když ani autorizák neví co s tím ? díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...