Přejít na obsah

Šňůrky zadního plata


SROTTY

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

To není špatný nápad.... Už jsem přemýšlel i nad niodymovyma magnetama, ale i když jsou silně, bojím se, že by klouzaly po laku... Něco lepeneho by byla asi větší jistota... 

https://www.unimagnet.cz/10-silnych-ndfeb-magnetickych-hacku-ve-vyhodne-sade_z834/?gad=1&gclid=Cj0KCQjwxuCnBhDLARIsAB-cq1oDoHowj6yB98mvO9_Jxw2Qz1I3CDZSYkzH9C8pF-bGnCFJZgCoW-AaApopEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkusit mezi magnet a lakovaný povrch dát nějakou tenkou podložku, aby to nedřelo lak? Nějakou tenkou folii, nebo na magnet nalepit TESA pásku nebo tak něco 🙂. Asi by to místo takovýchto kovových háků chtělo spíš nějaký čep s hlavičkou, jako u origa.

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty háky jsem myslel jen pro představu. Tu oboustrannou silnou pásku bych vyzkoušel, aby to sedělo jinak to bude klouzat.... Našel jsem ještě tohle... Stojí pár kaček, za zkoušku to stojí..... Samozřejmě ten výběr je tam daleko větší.... 

Screenshot_20230906_192232_com.android.chrome.jpg

Editováno: , autor: Marcelius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...