Jump to content

Zásuvka 12V v kufru


Recommended Posts

Prosím, řešil někdo přidání zásuvky do kufru? Mám tam záslepku. Pro letní provoz když jezdím i s lednicí mám dvě možnosti. Za prvé natáhnout prodlužovák od područky zepředu a nějak ho zafixovat, aby mi ho děti neutrhly. Za druhé koupit zásuvku místo záslepky a připojit na pojistkovku. Otázkou pak je kudy a jak natáhnout plusový kabel. Zem předpokládám půjde připojit k plechu u zásuvky, tedy ukostřit. Druhá otázka je na jakou pojistku. Díky za případnou radu.

Link to post
Share on other sites

Určitě aspoň ta přední zásuvkav v Kamiqu  je, ale  se zadní to bývá horší. . Musíme přidat (rozuměj fabrika) "povinné" asistenty a tak osekáme vše co není podstatné a na čem můžeme ušetřit.

Ten plusový kabel by se snad dal natáhnout od té přední zásuvky, ne?  A ta je již určitě napojená  na pojistku a tak by si to ani nemusel dále řešit. Protáhneš to pod středovým tunelem a pod kobercem až do kufru. Tedy tak bych to asi řešil já, ale nejsem autoelektrikář a používám jen obyč. selský rozum, třeba bude mít někdo lepší  a sofistikovanější návrh. 

Edited by DušanV
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahojte, včera počas Corona prestávky som sa pozrel aj do kufra auta, či tam tá zásuvka na 12V je. A je, teda je iba diera zaslepená s umelohmotným štupľom. Zásuvky net. No toto. Zobral som baterku a po otvorení štupľa /špunt/ som vo vnútri priestoru uvidel tuším 3 káble. Teda asi káble na pripojenie zástrčky sú pripravené len tam dať telo zástrčky resp. poistku. Má s týmto niekto skúsenosť?

Samozrejme hovorím o Kamiqu.

Ďakujem. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Díky @Adarko, zatím jsem se pod záslepku nedíval. Pokud tam jsou připravené kabely i u mne, tak by bylo vyřešíno. Zásuvka se dá koupit a připojení je to nejmenší. Já zatím žiju v tom, že budu muset kabely tahat a nevím kudy. Je na to zima, tak to nechávám na jaro. Nejsem garážový typ. Auto stojí venku :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...