Přejít na obsah

preseknuty kabel


Vladimír Bugár

Doporučené příspěvky

V 25. 11. 2020 na 19:00, dalik73 napsal:

Ahoj, jestli myslíš to co jsem zakroužkoval tak to je start-stop systém... já jsem ho odpojil, nesnáším když mi vypne motor... a baterce to dělá dobře... :-)))

IMG_20201125.jpg

ahoj... mne v servise hovorili, ze je to management baterie, ale moze byt, ze ked to bolo odpojene, ze nesiel ani start-stop system... ten som stale pri nastartovani vypinal... a inac aj mi pisalo chybu, ze porucha start-stop systemu, ale myslel som si, ze je to skrz to, ze nieje este zohriaty motor... budem si to musiet teraz vsimnut, ked mi to opravili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, suri. napsal:

nevadí , je to len placebo všetko , škoda peňazí ... ak sa raz tam nanosí tak len vyčistiť , umyť , dezinfekcia a potom možno plašičku

 

ja v Dusteri, ked som si nasiel na motore vytyckovane perie, dal som tu elektronicku plasicku a od vtedy som mal pokoj... toto je asi viacej zapratane a nesiri sa ten zvuk tak dobre, ako v Dusteri... mozno by dve tie elektronicke plasicky pomohli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...