Jump to content

Recommended Posts

Zdar,

Lidi jsem zas jen já s takovým problémem nebo už to někdo řešil nebo tímhle problémem taky trpí? 

Jde o to, že po nastartování auta naběhne uvítání řidiče to mi nějak nevadí, ale abych 5x musel odkliknout aby mě to pustilo dál to mi pije krev, dále po zapojení telefonu čekám na android auto, protože jezdím se Spotify a tady přichází fáze kdy fakt řvu, protože abych za 20min jízdu do Ostravy musel 2x restartovat rádio jednou telefon pak mi stejně najede zpráva že služba je nedostupná to prostě nedám v dnešní době při dnešní technice bych čekal že to pošlape.

Nicméně tohle není to hlavní. Problém je ten, že klikání v samotném menu ať už na ikonky nebo mezi tlačítky je prostě děsné a to v tom že to je otázka několika vteřin než se něco stane a na několik pokusů a to si myslím že při jízdě ve městě v provozu je špatně aby jsem třetinu času strávil čekáním a hlídáním rádia jestli už konečně jsem se dostal z menu do nastavení. 

Třešničkou na dortu je když chci po rádiu nějaký z těchto úkonů tak prostě vypne, tma černá obrazovka a nebudu se s tebou bavit než se resetuju. Mám to nějakým takovým způsobem sdělit pánovi v servisu? Vysměje se mi nebo mě umlčí větou počkejte si na update? Auto mám rok a další rok fakt čekat nehodlám.

Link to post
Share on other sites

Mne to robilo problémy pred aktulizáciou asi pre mesiacom to skončilo.Tvári sa to ako rovnako ako to aj bolo čo sa týka verzie ale určite sa to zmenilo lebo už nemusím reštarovať radio lebo zamrzlo alebo prestala hrať hudba.Aj keď raz mi to ešte spravilo ale to som musel aj auto vypnúť. Inak doporučujem ozaj prejst na inú značku telefóna ja toto nepoznám cez Iphone.Hudbu počúvam online cez internet ale iTunes teda po novom Hudba a všetko šlape ako má. Skús používať Lauru na prepínanie rádia alebo navigáciu a na nastavenie je to tlačítko dole pod rádiom.

Link to post
Share on other sites

Telefonem si nemyslím že to je, premiovka od Samsungu by měla šlapat stejně jako iPhone.

Laura je mi na nic místo rádia mám spotify aisto navigace Waze .... Ale když už jsme u Laury je furt stejně hloupá? Protože jsem v autosalonu v tv viděl jak řekl Lauro je mi zima a ona mu přitopila. Byla to sice Scala ale to by mělo být všude stejné ? Jak je to u vás?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...