Přejít na obsah

SIII - jake mate pojistovny pro povinne rucenni a havarijko


mr.p

Doporučené příspěvky

cau, nevim jestli to nejak nebude porusovat pravidla  - pokud ano prosim moderatory o okamzite smazani a omlouvam se.

 

jake mate pojistovny pro povinne rucenni a havarijko? Co vsechno si nechavate kryt?

Ja mam aktualne cpp pres znameho a neplatim nejak moc a prijde mi to fajn.. je pravda ze potize jsem mel jen jednou (pred lety) kdy mi odesel alternator a resil jsem odtah a servis .. 

 

koukam ted na nejake nove nabidky a axa mi prijde celkem fajn.. mate nekdo zkusenosti? nebo neco jineho byste doporucili?

 

diky

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by te zajimat - https://forum.skodahome.cz/topic/144784-klubov%C3%A9-poji%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-pov-hav-a-financov%C3%A1n%C3%AD-vozu/

 

"neplatim nejak moc" - znamena kolik? Jak jsou nastavene podminky toho pojisteni? Mas tam i GAP? Stari auta? Jaky je tvuj pojistenecky bonus v poctu mesicu bez pojistne udalosti?

 

I kdyz na sve auto teprve cekam az jej vyrobi, tak mne toto tema taky zajima, protoze bych si rad udelal predstavu o tom, jake budou naklady na pojisteni a samozrejme i to, jaka bude realna vymahatelnost pri pojistne udalosti. Popravde se v teto chvili - co do moznosti pojistnych udalosti - nejvice obavam toho, ze budu muset resit kradez disku, columbusu, ci celeho auta, coz jsou jevy, ktere bohuzel nepovazuji za prilis nahodne, narozdil od tech ostatnich, ktere mohou nastat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axa ne na tu nadávají i servisy. Než přijde krycí dopis může trvat i měsíc (zaplatil jsem a pak čekal na ně). Technik než se sežene na nafocení ...

Nejlepší způsob na cenu je zavolat epojisteni.cz, oni to porovnají a klid. Vše online. Odtah je už ve škodě mobility při servisování v autorizáku zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@chaky wow diky moc za ten link .. urcite se mu ozvu az to budu resit :) 

 

platim okolo 9k (PR + HR) ... mam tam pojisteni skla, odtah, nahradni vozidlo, pojisteni proti prirodnim katastrofam i zniceni/ukradeni .. ale presny detaily nevim, budu se muset pohrabat v sanonu ... auto je SuperB I, 2005, 2.8 V6 a mam uplne cistou historii bez havarek (pres 10let) ...

 

@Jan R. - diky za AXA.. ja vedel ze to je podezrele dobry :)  to epojisteni zkusim ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně záleží, co je to za auto, kolik stojí, kdo ho provozuje (+pojistník), kde ho dotyčný provozuje (Praha vs. vesnice), kolik má pojistník bezeškdoných měsíců, případně jak je to dlouho od ŠU, pak zabezpečení atd atd. Těch proměnných je hrozně moc.

 

Co se týče AXA, je třeba se podívat na jejich síť smluvních servisů, jsou to kolikrát i autorizáky.. Za mě AXA OK, ale dej pozor ať je smlouva 100% v pořádku a podle VTP.

Na epoji pozor, mají tam volavkové ceny, chtějí volat a zobrazí tam nesmysl a pak na callcentru jen slyšíš "to není možný, že se tam objevila taková částka" a a už si tě zpracují.. pak se klienti uklidní a vrací zase za mnou :-)) Další věc, co je třeba si uvědomit, voláš na call centrum, žádnému pojišťovákovi. Tzn. moc tomu nerozumí, neví jak jde něco obejít a jak to sepsat - radu při PU od nich už vůbec nečekej, pravděpodobnost, že se dovoláš za půl roku stejnému navolávači je dost mizivá. Jsou to obyč lidi co klikají kalkulačky, nejsou to pojišťováci, nemají PPZ. A když už budeš mít to nutkání je vyzkoušet, zadej tam jiný telefon a mail, nebo se jich už nezbavíš 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na SIII - jake mate pojistovny pro povinne rucenni a havarijko

Uniqa 16500 za rok, Povinne, Havarijni komplet ale zadna extra jako GAP, spoluucast 5%, v cene je pojisteni vsech skel za 1500.

Maximalni bonusy, male okresni mesto na vysocine. Zabezpecneni jsem uplatnil jen piskovani skel (byla tam nejaka sleva), ktere jsem si spocital, ze se za 3 roky vrati.

 

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus Skoda Pojisteni Ceska pojistovna

bezskodny prubeh 24 mesicu, vek 33

povinne ruceni 11200/rok (2.0TDI 110kw, limity 100mil.)

havarijni pojisteni 29tis/rok (spoluucask 5% procent pro domovsky servis jinak 10%, GAP, cena auta 660tis)

pojisteni skla 2000/rok (20tis limit)

celkem 42tis/rok, zadna velka hitparada to neni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2020 na 9:44, Medved09 napsal:

Plus Skoda Pojisteni Ceska pojistovna

bezskodny prubeh 24 mesicu, vek 33

povinne ruceni 11200/rok (2.0TDI 110kw, limity 100mil.)

havarijni pojisteni 29tis/rok (spoluucask 5% procent pro domovsky servis jinak 10%, GAP, cena auta 660tis)

pojisteni skla 2000/rok (20tis limit)

celkem 42tis/rok, zadna velka hitparada to neni :(

 

Tohle je naprosta silenost, ja mam 206kw L&K i 140kw L&K a s obema jsem pod dvacku rocne i pri vymazlene pojistce ktera kryje kdeco, spis jsem pritel naddimenzovani pojistky nez pak v pripadne potreby zjistit, ze na neco nemam narok. To te slusne odrbali.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že cena za povinné ručení se u nás v ČR odvíjí od objemu motoru a ne od výkonu a dále od věku, bydliště a bonusu.

Na předchozí ojete auto jsem platil něco kolem 9tis povinné ručení a byl to dvoulitr benzín (bylo v tom i nějaké základní havarijní na 150tis).

Tohle je moje první nové auto takže to havarijní je prepalene to uznávám ale v dobe kdy jsem to auto kupoval tak pro mě bylo prioritní že jsem měl auto do měsíce vyrobene.

Nevím jestli mě prodejce záměrně natahnul nebo mu to vyhodil ten jejich program, dával mi na výběr více moznosti a tuto jsem vybral, nechtěl jsem za každou cenu to nejlevnější.

Asi bych to mohl hned doplatit a přejít na jiné pojisteni a za ušetřené peníze si pořídit třeba kola :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, objem, vek a bydliste se zohlednuje, to moc neovlivnis, ale me je podobne jako Tobe a kde bydlim je jasne z prezdivky :D Mam asi vyssi bohusy, ale dobry pojistovak dokaze s temi bonusy trochu carovat, napr. mezi rodinnymi prislusniky, i kdyz pojistovny v tomhle zprisnily.

 

Kazdopadne pojistit auto primo v servisu je snad nejdrazsi moznost, vime proc. Ty dva mesice pred koncem prvniho roku to nech urcite prepocitat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na mě vyzkoušel Škofin ( VWFS ) na nového Superba za 1,18mil POV, HAV, GAP celkem za 80t ročně. Bylo to teda na nové SRO, které nemá bonusy, ale i tak jsem je slušně poslal do řiti. Zařizuju si to sám a jsem zatím dost pod 40t ročně.

 

Editováno: , autor: michal z
překlep v částce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

 Zdravím,

pracuji jako makléř a velmi často značka Škoda vychází dobře u ČSOB.

Můj Superb (2019, 140kw, hodnota vozidla 750 000 Kč, maximální bonusy)

POV 200/200, HAV 5%, 5 000 Kč (při využití smluvního servisu ČSOB spoluúčast 1 000 Kč), GAP (do 5 let staří vozidla),skla 20 000 Kč, náhradní vozidlo 10 000 Kč, bezlimitní asistence. 
Ročně platíme cca 16 000 Kč.

Při hledání zkuste i tuto pojišťovnu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to vychází naprosto jednoznačně nejlépe u Kooperativy (Česká spořitelna), mám tam ještě dva další produkty, tak to udělalo asi nějakou slevu.
Teď mi to sice zdražili, ale pořád mi to tam vychází nejlépe. Platím cca 18 500 Kč ročně.

 

V ČSOB mi to vycházelo okolo 25 000 Kč, i když je to moje hlavní banka a mám tam nejvíce produktů. U Allianz mi vycházel nějaký šílený nesmysl. :-)

Bonusy mám jenom za 5 let. POV 100/100, HAV 5000 Kč/5%

Superb 2018 L&K 206 Kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 12. 2020 na 19:46, #Monkey napsal:

Mně to vychází naprosto jednoznačně nejlépe u Kooperativy (Česká spořitelna), mám tam ještě dva další produkty, tak to udělalo asi nějakou slevu.
Teď mi to sice zdražili, ale pořád mi to tam vychází nejlépe. Platím cca 18 500 Kč ročně.

 

V ČSOB mi to vycházelo okolo 25 000 Kč, i když je to moje hlavní banka a mám tam nejvíce produktů. U Allianz mi vycházel nějaký šílený nesmysl. :-)

Bonusy mám jenom za 5 let. POV 100/100, HAV 5000 Kč/5%

Superb 2018 L&K 206 Kw


Pokud máš 5 let bez nehody, myslim, ze by cena mohla být jeste lepsi u KOOP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...