Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, 

mám problém, že se mi přes CarPlay sekají písničky. Když pustím hudbu uloženou v telefonu (Apple music), tak je to ok, ale když pustím nějaké album přes Apple Music (které uložené nemám), tak se mi každý song sekne na cca 5 vteřin na začátku každé písničky. Možná to je chyba iOS 14. Nemáte někdo podobný problém?

Jo . me se to deje přes Car Play, pokud přehrávám audio - je jedno jaké. Neděje se to (aspoň u mě) u všech písniček, jen u některých, a ne náhodně - čili pokud u konkrétní písničce k tomuto problému dochází, docházi k němu vždy , a na stejném místě.

zbytek carplaye, i když dojde k záseku, je nadále funkční, takže problem asi nebude přímo v carplay implementaci, ale neschopnosti škodovky přehrát nějaký .. formát, či .. bůhví co.

jinak, je nás víc, problém s tímto měla/má spousta lidí.

Edited by Tragedie_v_JZD

Mám stejný problém. U mě se to ale seká jen u písniček, které se stahují online z Apple Music. Pokud mám album stažené v telefonu, tak to hraje bez problému.

Myslím, že to bude souviset s tím, že Apple CarPlay je připojené přes WiFi (s infotainmentem) a že při potřebě stažení následující skladby to telefon zkouší právě přes tu WiFi a když mu to samozřejmě nejde, protože v autě nemám dokoupený datový balíček, tak přejde na LTE. Proto se to na chvilku sekne.