Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, 

mám problém, že se mi přes CarPlay sekají písničky. Když pustím hudbu uloženou v telefonu (Apple music), tak je to ok, ale když pustím nějaké album přes Apple Music (které uložené nemám), tak se mi každý song sekne na cca 5 vteřin na začátku každé písničky. Možná to je chyba iOS 14. Nemáte někdo podobný problém?

Link to post
Share on other sites

Jo . me se to deje přes Car Play, pokud přehrávám audio - je jedno jaké. Neděje se to (aspoň u mě) u všech písniček, jen u některých, a ne náhodně - čili pokud u konkrétní písničce k tomuto problému dochází, docházi k němu vždy , a na stejném místě.

 

zbytek carplaye, i když dojde k záseku, je nadále funkční, takže problem asi nebude přímo v carplay implementaci, ale neschopnosti škodovky přehrát nějaký .. formát, či .. bůhví co.

 

jinak, je nás víc, problém s tímto měla/má spousta lidí.

Edited by Tragedie_v_JZD
Link to post
Share on other sites

Mám stejný problém. U mě se to ale seká jen u písniček, které se stahují online z Apple Music. Pokud mám album stažené v telefonu, tak to hraje bez problému.

Myslím, že to bude souviset s tím, že Apple CarPlay je připojené přes WiFi (s infotainmentem) a že při potřebě stažení následující skladby to telefon zkouší právě přes tu WiFi a když mu to samozřejmě nejde, protože v autě nemám dokoupený datový balíček, tak přejde na LTE. Proto se to na chvilku sekne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...