Přejít na obsah

Síťový program


Andrews

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Proč šokující, jak jinak kompenzovat rozdíl 101tis. v ceně. Stačí si koupit za tisíc sítě ( já je dostal zdarma) a kapsy to nahradí. Ty kapsy na opěradla už nedává dost výrobců. Já tam dával jen papíry, teď pod sedák.

Si může člověk koupit vyšší výbavu, nikoho nenutí výrobce koupit akční model/Active.

3BB772EB-1882-4A97-BE93-BD1A2635B28C.jpeg

1533CA85-A537-455F-A369-380B34EC3B09.jpeg

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 5. 4. 2021 na 20:07, MOJE_JMÉNO napsal:

Co mne šokuje je to, že v prolisech kufru do strany není žádná praktická přepážka, jako u verze III. To je tak u všech modelů, nebo to chybí jen u active?

A o chybějící kapse na opěradle u active ani nehovořím. To má i deset let stará Thalie... :(

U Style jsou ... stejne jako u O3, nacvaknes plastove "poradace" a mas prihradky oddelene do vysky cca 15 cm od zbytku kufru. Zarazky, do kterych ukotvis poradacr jsou primo na tapecu kufru. Asi jedna z mnoha nevyhod Active ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...