Přejít na obsah

Rádio Amundsen


Doporučené příspěvky

AM pochybujem,ze uz v niecom modernom dnes je.Standardne je FM,podla vybavy a priplatkovo je aj DAB.Ak ho v ponuke nemas a je tam iba FM,nemas ho.Prepina sa aj automaticky,pokial to tak je v infotainmente navolene podla kvality signalu v lokalite ,alebo maualne sa vybera bud FM,alebo DAB .A ak sa jedna o ozaj DAB,tak rozdiel je prave ozaj pocutelny,zvlast ak je auto vybavene priplatkovym audiosystemom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To AM som spomenul iba preto, že je uvádzané v návode. Fakt je ale, že v čase objednávky, 02/2020 bola a stále je v cenníku možnosť digitálneho príjmu DAB už základnej výbave. Už som kontaktoval predajcu. Telefonicky mi potvrdili, že DAB by som mal mať. Preveria v čom je problém. Keď budem vedieť viac, dám vedieť.

Editováno: , autor: joks12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré vedieť, si myslím po dnešnej príhode s rádiom. 

Po príchode do cieľa som na volante stlačil vypnutie zvuku na rádio. Potom som zastavil a zhasol motor a odišiel som preč. Po návrate do auta asi po 3 hodinách som naštartoval a odchádzal. Bohužiaľ rádio ostalo ticho. Na palubnej obrazovke ukazovalo audio nič a na obrazovke Amundsena sa zablokovala možnosť ovládať hlasitosť ručne. Zastavil som motor, vystúpil z auta, uzamkol ho. Potom som znovu skúšal rádio spustiť, no nedalo sa. Preto som vyskúšal navigáciu - pekne fungovala, hlasitosť OK. Vyskúšal som ešte spárovaný mobil, opäť všetko fungovalo. Už som začal pripravovať odchod do servisu a v duchu zvažoval čo môže byť príčinou, že rádio nehralo. Na displeji pekne ukazovalo i skladby práve hrané v rádiu, ale ticho z reproduktorov ma úplne zmiatlo. Po príchode do cieľa mojej cesty som vypol displej na panely , zhasol motor a uzamkol vozidlo. Auto som nechal umyť , čo trvalo asi 10 minút.

Po naštartovaní sa rádio pekne spustilo a veselo sa prihlásilo o svoje slovo. Potešil som sa a predpokladám, že 

- riadiaca jednotka si zapamätala, že som dal posledný  pokyn pre rádio - ticho a potom tento stav až do vypnutia displeja ponechala

Najskôr som myslel, že došlo k mechanickému poškodeniu spínača na volante, ale ako som písal jeho aretáciou displej ukazoval vypnutie zvuku.

Nuž všetko je teda v poriadku.

Dobre vedieť.

Pekný večer.

ivča   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj... aj mne to takto blbne... hlavne ked niekde idem a na chvilu zastavim, napriklad do bankomatu vytiahnut prasule, sadnem do auta a zvuk nikde... ale prisiel som na to, ze staci aj poprepinat medzi radiom a mediami/USB klucom a ono sa to niekedy chyti... ale ked to nepomaha, tak staci len motor vypnut, otvorit dvere, zavriet, zase otvorit a nastartovat a uz to ide... nemusi sa ani auto zamykat...

Editováno: , autor: Pawouk
Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Tiež sa mi nedávno stalo, že počas jazdy sa infotainment samovolne niekoľkokrát resetoval. V servise mi tvrdili, že je to firmwérom a treba čakať až bude nový a objednali ma na diagnostiku na 20.7. Aktuálne mám verziu156. Spravil som reset zariadenia do továrenských nastavení. Po tomto sa mi ponúkla aktualizácia frmwéru s drobnými opravami chýb. Verzia ostala 156. Uvidím, či sa resety budú opakovať. 

Editováno: , autor: joks12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Mne sa stavalo to iste, potom mi zhorela riadiaca jednotka. Dal som ju vymenit za repasuvanu (400€, kedze nova stoji cez 1000€) a ta mi po 1,5 mesiaca zhorela vcera- tiez po rovnakych javoch. Takze musim to ist zas riesit, a zase nadrbat velke peniaze za riadiacu jednotku…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes teda 10.7. počas 350 km jazdy 5 krát vypadol ten infotainment, Tablet zhasol, potom sa reštartoval a rádio opäť hralo. Dal som reklamáciu, uvidím čo a ako. Tibor 992 - pozorne som naštudoval podmienky záruky , ale o nejakej výluke tohto čuda som tam nič nenašiel. Spýtam sa na tej reklamácii, keď budem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...