Přejít na obsah

Dodelani zadnich repro


Doporučené příspěvky

Takže, kabely nejsou a rozměr je stejný, jako u fábie ve předu (168mm) nebo superba celé auto :-) dokonce i repro je tuším shodné, ale to nechci kecat. Rozměr je každopádně stejný. Jen přední dveře mají 200mm .-)

tech 168mm je potvrzeny udaj? kua ale ty kabely - to bude prace... <_< a co vejsky? nevis jestli nejsou soucasti tech klicek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna věc, má někdo zjištěný, jestli to stojí za to?

Jestli to jde hodně poznat že tam ty repra jsou ??

Musím uznat že originály ve předu hrají slušně, až na to nepříjemné bzučení při vyšších bassách roztřesou cosi ve dveřích, ale jinak to hraje slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic holt si to u nekoho necham udelat - repro na zadek kupuju tyhle http://hificar.cz/reproduktory/hertz-dsk-165.html doufam ze ted ty vejskace tam nejak pujdou zapasovat..... nevite o nejakym sikovnym montazni firme ohledne audia ve stred. cechach? a potom prijde na radu predek....

jeste vecna - by me zajimalo kolik muze byt max. montazni hloubka repra jak vpredu tech 200vek tak vzadu tech 165tek :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K středobasům bude potřeba takové plastové kroužky, jak jsem už psal, není to na standartní reprák, co se týče výšek, nevím nevím, jak tam tohle bez úprav zapasovat :-/

Jinak dobrá volba, solidní repro ;-)

Rozebrat výplň je snadné, stačí na to větší křižový šroubovák a tuším torx 15 :-) Po obvodu výpňě je potřeba torxem odšroubovat několi šroubů, nevím už kolik, jsem to chvilku nerozebíral, pak je v madle pro zavírání potřeba se zbavit dvou větších křížových šrobů (to madlo se musí "rozvaknout") a pak je výplň už jen na plastových cvakách, takže z jedné strany postupně dokola a je to ... pak už jen odpojit táhla a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K středobasům bude potřeba takové plastové kroužky, jak jsem už psal, není to na standartní reprák, co se týče výšek, nevím nevím, jak tam tohle bez úprav zapasovat :-/

Jinak dobrá volba, solidní repro ;-)

Rozebrat výplň je snadné, stačí na to větší křižový šroubovák a tuším torx 15 :-) Po obvodu výpňě je potřeba torxem odšroubovat několi šroubů, nevím už kolik, jsem to chvilku nerozebíral, pak je v madle pro zavírání potřeba se zbavit dvou větších křížových šrobů (to madlo se musí "rozvaknout") a pak je výplň už jen na plastových cvakách, takže z jedné strany postupně dokola a je to ... pak už jen odpojit táhla a podobně.

jo repro sem vybiral delsi dobu takze jsem toho nacetl..... proto jsem vybral tyhle od rad ostatnich....

jinak necham si to u nejake firmy asi udelat protoze tahani kabelu..... a potom plastovy krouzky tak nevim kde a jaky sehnat..... a hlavne ja bych toho vic dokurv.... mrknu po netu a uvidim kdo by byl schopen to zadelat

neumim si predstavit jakou by si rekli taxu v origo skoda :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K středobasům bude potřeba takové plastové kroužky, jak jsem už psal, není to na standartní reprák, co se týče výšek, nevím nevím, jak tam tohle bez úprav zapasovat :-/

Jinak dobrá volba, solidní repro ;-)

Rozebrat výplň je snadné, stačí na to větší křižový šroubovák a tuším torx 15 :-) Po obvodu výpňě je potřeba torxem odšroubovat několi šroubů, nevím už kolik, jsem to chvilku nerozebíral, pak je v madle pro zavírání potřeba se zbavit dvou větších křížových šrobů (to madlo se musí "rozvaknout") a pak je výplň už jen na plastových cvakách, takže z jedné strany postupně dokola a je to ... pak už jen odpojit táhla a podobně.

jeste premejslim jestli by se tam nedali dat taky ty HERTZE ale koaxialni - neulehcilo by to praci? byl by zvuk stejnej jako u tech komponentnich? aby to nedelalo nejaky hnusny vyblity (d)efekty <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koaxiální repro, fajn věc, ale ne pro tenhle případ. Středobas je dole proto, že ucho není schopné u těhlech frekvencí poznat přesný směr, odkud přichází, proto se třeba používá i jeden subwofer vzadu, tyhle kmitočty už jsou tak nízko, že nevadí ani ten metr. Ale naopak u výšek je to poznat i průměrným posluchačem, takže proto se výšky dávají pokud možno do úrovně hlavy, to platí u hifi soustavy doma a nejinak je tomu i v autě. Proto výška je ideální v úrovni hlavy a nasměrovaná na posluchače, směrování je v tomhle případě docela důležité. Takže pokud dozadu dolů do dveří, tak určitě ne koaxiální, třeba do plata to není problém.

Editováno: , autor: String1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koaxiální repro, fajn věc, ale ne pro tenhle případ. Středobas je dole proto, že ucho není schopné u těhlech frekvencí poznat přesný směr, odkud přichází, proto se třeba používá i jeden subwofer vzadu, tyhle kmitočty už jsou tak nízko, že nevadí ani ten metr. Ale naopak u výšek je to poznat i průměrným posluchačem, takže proto se výšky dávají pokud možno do úrovně hlavy, to platí u hifi soustavy doma a nejinak je tomu i v autě. Proto výška je ideální v úrovni hlavy a nasměrovaná na posluchače, směrování je v tomhle případě docela důležité. Takže pokud dozadu dolů do dveří, tak určitě ne koaxiální, třeba do plata to není problém.

vycerpavajici info - zustavam u komponentnich dikas -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, v zadných dverách sú rovnaké reproduktory, ako u Fabie v predných dverách. A v mriežke pred kľučkou je aj výškový reproduktor.

Či je to poznať? Ak si zadok vypnem, tak je to rozdiel. Určite by som tie repro dozadu dal.

Moc díky, ještě jsem řešil, jestli to jde vůbec poznat, že tam ty zadní repro jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na druhou stranu, vřele doporučuji, pokud máte rádi auta, někdy se zajet podívat na nějaký ten tuning sraz, když budete hledat, najdete stánek basysu, pokud vím, ještě pořád jezdé z octávkou II (mimo jiné) a mají tam postavené ozvučení od Focalu, je tam "jen" předek 2x3 repro (bas, střed, výška) a v kufru subwofer, když řeknu, že lepší zvuk jsem nikdy v životě v autě neslyšel a to jsem slyšel docela dost ... I se stereem jde udělat neskutečný zážitek, fakt je, že cena jen těch repro bude kolem 100 000 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...