Přejít na obsah

Dodelani zadnich repro


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

AHOj chcel by som si dat na octaviu 2 dozadu dalsie 4 reproduktory to si dam spravit do skodovky len sa chcem spytat ze ci na to bay hrali vsetky potrebujem niake nove lepsie radio nemam to original skoda mam tamm dokupene kenwood . a neviete kolko by stala montaz v tom servise skoda an slovensku?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh diky moc myslis ze sa mi to tm oplati davat tie repraky?? bude tam pocut ten rozdiel??

Ja si je pridaval jeste do stare OI a rozdil tam byl velky, jenze jen pro cestujici vzadu :-)

Kdyz jsem si pak hral s predo-zadnim vyvazenim hlasitosti, tak dokud jsem hlasitost vzadu nezvednul o nekolik dB proti predni, na sedacce ridice jsem nic neslysel.

Ale pak mi nemuselo vepredu hulakat radio, pokud chteli vzadu take neco slyset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
koukni se o par prispevku vys. Podle me je nelepsi koupit Sadu na dodelani zadnich repro. Stoji okol 2000Kč a je tam všechno co je potřeba kromě nářadí a tmelu.

No to mas pravdu, ale ja bych tam dal radsi nejake jine repraky, nez ty origo, nerikam ze hraji spatne, ale da se koupit za tu cenu urcite i lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, mohl bych se zeptat ještě na několik podrobností? Jak sundám ten plast z B sloupku? Je nacvaknutý směrem dolů, nebo tahat do auta směrem k sedačce? Nejde to protáhnout dolů bez demontáže? Pak ještě radio. Předpokládám, že je přišroubováno asi čtyřmi torxi pod tím rámečkem z imitace karbonu. Ten je asi jen nacvaknutý? Poslední věc, budou hrát bez kódování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní plast B spoupku se musí nejdřív odtrhnout od sloupku nahoře a potom vytáhnout směrem nahoru.

Ale aby to šlko udělat, tak se musí sundat horní kryt sloupku. Když jsou v autě hlavové airbagy, tak vycvaknout krytku s nápisem airbag, vyšroubovat šroubek, který je pod ní a sejmout ten vrchní kryt.

Rámeček kolem rádia jde vyndat jednoduše když se otevře popelník, tak odspodu postupně odcvaknout. Potom 4 šroubky, které drří rádio.

U některých rádií se musí vycvaknout přední panel rádia nebo záslepky šroubků.

Pak budeš muset ještě odmontovat odkládací schránku a u řidiče plast podvolantem a kryty prahů a výplně dveří. To už se mi rozepisovat nechce.

Bez nakódování to hrát nebude jestli máš origo rádio, které je kódované pro přední reproduktory.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...