Jump to content

O3 prestavba predných svetiel na facelift


Recommended Posts

Čaute. Riešim problém že jeden môj známy si po búračke rozhodol že si urobí facelift predných svetiel. Samozrejme sa s nikým neporadil a vznikol problém. Tak mi to priniesol aby som sa na to pozrel. Pôvodné svetlá boli základné halogény a namontoval si tam síce tiež základ faceliftové ale tie už majú led modul na parkovacie a denné svetlá. Tak som sa pozrel do schém a dotiahol som do svetiel chýbajúci káblik k led modulu. V práci mám prístup  ku faceliftovej octavii s takými svetlami takže som si okopíroval kanály prispôsobenia pre Leuchte4 TFL LB4 a Leuchte5 TFL RB32 plus všetky parametre s nimi súvisiace. Kedže mám len VCDS 15,7 tak nemám popisky v long coding pre túto riadiacu jednotku ale tiež neviem či sa tam niečo ešte ohľadom svetiel kóduje. Takže moja otázka pre znalých je-Je problém v tom že som niečo vynechal alebo či vôbec BCM bude vedieť ovládať led modul po facelifte. Je tam rj BCM 5Q0937086AD. Ďakujem. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ahoj, 

řeším stejný problém -záměna halogenů za face , tedy zatím ještě nemám správně napojené PINy ve svazku do světel, protože nemám přístup k novějším schématům na zapojení faceliftových světel, a na netu ani po několikadenním hledání nejsem schopen nikde nic nalézt.

 

Případnou funkčnost nebo nefunkčnost LED světla v halogenech budu řešit po správném zapojení. Všechny ostatní světla (blinkr, tlumené, dálka) fungují bez úprav ihned po přehození světel.

 

MOC  PROSÍM kohokoliv , kdo by mohl zvěřejnit, nebo alespoň soukromě poskytnout příslušná schémata (zapojení halogenů pravého + levého, model O3 facelift). Ve Škodovce, kde jsem registrovaný zákazník, se mě vysmáli a poslali do p*****. Kdyby bylo k dispozici i správné nakódování, byl by to příjemný bonus :) . Děkuji všem, kdo nějak poradí, pomůže. Případně pustím nějakou kačku, docela mě ten problém už pálí.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...