Přejít na obsah

Koroze 5. dveří Superb 3


novisekpetr

Doporučené příspěvky

Před hodinou, roubic napsal:

Mamině jsem řešil dveře a kufr na o3 fl 

podmínka je že to musí plnou servisní historii ( nebo aspoň mi to takhle řekli ) a jenom jsem to nahlásil vyfotili pak mi zavolali kdy přistavit auto vyměnili nalakovali a předali 

Aha, serviska v pohodě, ale trochu jsem naivně čekal výměnu 5. dveří 😝😅 příští týden pořeším tak dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to může bejt to musí pak posoudit. Neměla tohle měla takové ty tečky tohle asi bude výměna dveří 

hlavně ať ti to nalakujou dobře okinu v praze nalakovali uplně bez problému ale když mi dělali supa zadní narazník na reklamaci tak to 3x předělávali 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas este 5ti letou zaruku. A jestli to nebylo uz lakovany (merej to merakem laku) tak to to uznaj nejspis. Po zaruce uz to je horsi. Ale treba me rezla kapota pod gumovejma dorazama a byla vymena za novou tak se tam rovnou taky koukni jestli tam nemas rez 😉 . A pak sem reklamoval 5ty dvere pod spz puchejre a zamitnuto ze prej to je otukany. Tak rikam to je jasny kdyz tam byl od novoty namontovanej drzak spz a technik bohuzel stim nic nezmuzem na zaruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka dáva na karosériu 12 ročnú záruku na neprehrdzavenie.. čiže ak chodiš na pravidelné prehliadky, smelo do autorizáku reklamovať aj po vypršaní bežnej záruky.

 

Napr. prvé MR Fabie 3 majú problém s úplne rovnakou koróziou, ale okolo žiarovkového osvetlenia ŠPZ - na fóre je k tomu aj samostatná téma. Škodovka bez problémov vymieňa celé dvere aj po ukončení bežnej záruky, čiže podľa mňa aj ty dostaneš nové dvere - teda pokiaľ tam neobjavia nejaký neodborný zásah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, brrrrm napsal:

Škodovka dáva na karosériu 12 ročnú záruku na neprehrdzavenie.. čiže ak chodiš na pravidelné prehliadky, smelo do autorizáku reklamovať aj po vypršaní bežnej záruky.

 

Napr. prvé MR Fabie 3 majú problém s úplne rovnakou koróziou, ale okolo žiarovkového osvetlenia ŠPZ - na fóre je k tomu aj samostatná téma. Škodovka bez problémov vymieňa celé dvere aj po ukončení bežnej záruky, čiže podľa mňa aj ty dostaneš nové dvere - teda pokiaľ tam neobjavia nejaký neodborný zásah.

 

Na prorezaveni je 12 let ale to je az kdyz tam pres vyhnilou diru prostrcej sroubovak. Pak to zkoumaj jestli tam neni nahodou dubka treba od kaminku klidne mensi jak mm staci a hned se zamita ze je to zavineni vnejsim vlivem. Daty to ten pripad nejspis nebude ale koukat na to budou pozorne hlavne jestli uz to nebylo lakovany. Jak nameri jiny hodnoty nez ma mit origo lak tak uz ani dal v reklamaci pokracovat nebude 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dealer reklamaci vzal ( servisky + měření laku jsou v pořádku) do týdne se má vyjádřit Škoda. Vypadá to nadějně 🙏😉 ještě si říkám jaké dveře to budou, už nové s nápisem Škoda 🤔 zatmavené sklo, kamera, LED SPZ??? Origo Sportline?

Editováno: , autor: novisekpetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem se nesetkal s tim, ze by se davaly dily v "novem" aktualnim deisgnu. Tedy v tomhle pripade bez znaku. Pokud by ale nejaky dil byl nahrazen zcela, napr. drobny rozdil v odstinu calouneni kufru apod., tak uz ti daji nahradu. Podle me na 99% dostanes puvodni. Ale treba ne.

 

Bohuzel jsem to tak mel i pri pojistne udalosti, kde se musela dat v minulosti puvodni podoba, dilu, i kdyz byl k dispozici inovovany, resp. alternativni.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@novisekpetrNo ještě nejásej, mě to třeba dealer taky uznal, ale přijeli technici ze ŠA, měli zvětšovací elektronickou lupu a našli tam vryp od kamínku a bylo to zamítnuto. Měl jsem to na dvěřích u OII combi. Naštěstí se našel rez pod osvětlením SPZ tak mi to nakonec uznali :-). Jinak dali nové víko kufru, vše ostatní se převzalo z původních dveří, dokonce i okno vyřízli a přelepili. Jinak myslím, že už dostaneš novou verzi s nápisem. Kamarád měl na opravě před měsícem Kodiaqa se znakem a dali mu dveře bez znaku s nápisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak 5.dveře vyměněny 👍 od 4.ledna auto v servisu, 6. dorazily nové dveře, týden v lakovně, 15.ledna hotovo. Teda ještě nemám spojler, prý dorazil nějaký zdeformovaný tak čekám na nový. Musela být vyměněna i kamera. Jen mohl být nápis Škoda v černé barvě, Superb a 4x4 se lepí trochu někam jinam, ale to už jsou detaily. 

IMG_20210120_143710.jpg

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...