Přejít na obsah

Volitelný infotainment systém (MIB3) Online - vlastní POI


Doporučené příspěvky

Ahojte,

nedaří se mi nikde najít téma, jak přidat své POI (radary), které se týká mé navigace Amundsen Online bez SD karty.

Ve všech diskuzích, co jsem pročetl, se buď hovoří o Columbusu nebo Amundsenu na SD kartu.

 

V mém autě ŠS III iV r.v. 2020, která má navigační systém bez SD karty a online (viz foto Informace o systému) nejsou možnosti importu vlastních POI, jak je ve většině témat uváděné.

 

Ve https://www.skoda-connect.com/settings je informace o "Import cílů a tras", ale tuto volbu jsem nikde nenašel.

 

Jde to vůbec? A pokud ano tak jak?

 

Předem děkuji všem za příspěvky.

 

Skulosch

 

 

20201129_104423.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, LiveBomb napsal:

No ty vole. Katování kosťů nezná meze 

 

A v "přihrádce" na mobil (před řadicí pákou) máš USB?

Je tam jen USB-C a zásuvka na zapalovač. Klasické USB je v loketní opěrce. Tam jsem dal USB s POI radary kde je na flashce:

PersonalPOI

metainfo2.txt

 

Ale nikde v navigaci není volba pro import POI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, guest100 napsal:

 

Vlevo dole máš Aktualizace software, co se tam objeví, když na to zmáčkneš? je tam určitě USB, určitě to je uvedeno i v návodu, že lze aktualizace provádět mimo online pouze přes USB.

 

jinak import cílů a tras, zde video - jsou tam české titulky: 

 

 

Když mám v USB vloženou flešku s POI a dám Aktualizace software, tak viz první foto níže. Nechal jsem to se zapnutým zapalováním 30 minut a stále se nahoře kolem "křížku" točí zelené kolečko a nic se neděje.

 

Ve videu v čase 2 minuta 15 sekunda je volba, kterou auto nenabízí. Ve videu nesouhlasí obrazovka navigace co je v 2 minutě a 36 sekundě (viz foto 2), spodní lišta tam vůbec není. Po stisknutí NAV není spodní lišta, jen "tři tečky" a když se na ně klikne tam je nabídka (viz třetí obrázek).

20201211_233909.jpg

Výstřižek.JPG

20201212_001334.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

USB je datové, přehrává muziku. Viz návod strana 59 začíná Amundsen a část navigace a ovládání a zobrazení menu je úplně rozdílné s tím videem. A vlastně i se všemi diskuzemi a návody co jsou tady ve foru a co jsem poctivě přečetl.

20201212_003947.jpg

B8_Superb_OwnersManual 2019 11.pdf

Editováno: , autor: Skulosch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2020 na 20:55, Patrik1971 napsal:

Skus tento navod,nie stary,z roku 2019

https://manual.skoda-auto.com/260/cs-CZ/Model/Superb_IV_3V/11-2020/cz

 

https://manual.skoda-auto.com/260/cs-CZ/Model/Superb_IV_3V/11-2020/cz

 

Ahoj, uvedený návod má (v části Amundsen, v části navigace) jiné zobrazení okna navigace tzn. ovládaní je jiné, než co se mi zobrazuje v autě. Viz výstřižek. Jak importovat své POI se ani v novějším návodu nepíše.

Výstřižek.JPG

Editováno: , autor: Skulosch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Superb_IV_3V/09-2019/Manual/Superb/B8_Superb_OwnersManual.pdf

 

Toto je ten tvoj,strana 84

Ale este navrat k tvojej otazke....a co tak poslat si ciel do auta cez aplikaciu Skoda connect/teraz po novom MYSKODA v mobile?To si neskusal?

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Patrik1971 napsal:

https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Superb_IV_3V/09-2019/Manual/Superb/B8_Superb_OwnersManual.pdf

 

Toto je ten tvoj,strana 84

Ale este navrat k tvojej otazke....a co tak poslat si ciel do auta cez aplikaciu Skoda connect/teraz po novom MYSKODA v mobile?To si neskusal?

Ahoj,

strana 84 - nic o importu POI (point of interest) a zobrazování radarů v mapě. Ručně, když zadám adresu, můžu ji dát do oblíbených nebo si nastavit adresu do práce a domů. Nic víc.

 

V aplikaci MyŠkoda jsem zkoušel naplánovat trasu (vytvořít cíl), není volba k odeslání do vozu (ať si vytvořím trasu na webu, nebo v aplikaci). Pouze volba "Sdílet" a tam se zobrazí nabídka Wazu, Mapy, GooleMaps (na webu se zobrazí internový odkaz ke zkopírování). Video návody na webu od ŠA jsou ASI pro pro jiné (starší) navigace s SD kartou, ne pro ON-LINE Amundsen MIB3 bez SD karty.

 

Díky S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Columbus, bez SD karty, MR2021 (11/2020) - v aplikácii MySkoda, v záložke Plánovanie trasy vyberiem cieľ a dám Navigovať. Na nasledujúcej obrazovke dá appka možnosť Navigovať alebo Poslať do vozidla. "Navigovať" mne otvorí GoogleMaps a chce navigovať. "Poslať do vozidla" pošle trasu do Columbusa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 12. 2020 na 23:18, Jaro9999 napsal:

Columbus, bez SD karty, MR2021 (11/2020) - v aplikácii MySkoda, v záložke Plánovanie trasy vyberiem cieľ a dám Navigovať. Na nasledujúcej obrazovke dá appka možnosť Navigovať alebo Poslať do vozidla. "Navigovať" mne otvorí GoogleMaps a chce navigovať. "Poslať do vozidla" pošle trasu do Columbusa.

Amundsen bez SD karty, nemá volbu "Poslat do vozidla", viz foto.

 

Screenshot_20201224-225847_MyKODA.jpg

Screenshot_20201224-225852_Android System.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, dnes mi přišla odpověď:

-------------------------------------------------------

Vážený pane,
 
vlastní POI již v nových vozech s jednotkou MIB3 bohužel nelze importovat. Co se týká importu tras, předávám podnět kolegům na technické oddělení a ti Vám pomohou jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.
 
S pozdravem,
 
Informační linka ŠKODA AUTO
800 600 000
-------------------------------------------------------
 
Takže super, všude na webu mají informace o možnosti importu svých POI (i ve všech ofiko videonávodech), ale nyní mi napíšou, že to není možné.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, přišla mi odpověď z ŠA:

 

No comment!

 

-------- Původní zpráva --------

Dobrý den pane S*,

děkujeme za Váš email.

 

Vámi popsané chování je standartní stav. Pro Váš vůz není k dispozici Import tras a cílů ani POI.

Funkce „Moje Zvláštní Cíle“ (POI)  bohužel nedosahovala celkové kvality, kterou jsme očekávali z dlouhodobého hlediska. Tato funkce byla u starších modelů vypnuta a není možné ji nadále využívat u nových infotainmentů  již není vůbec implementována.

Děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem

 

ŠKODA AUTO Help Desk

Mobile applications, infotainments and mobile online services (ŠKODA Connect)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak Import cílů z My Skoda do Amundsen MIB 3 je již funkční. Po 2 měsících hádání se se škodovkou, udělali nějakou změnu na BE a již to frčí. Odkoušeno včera. Jen teda cíl se do auta pošle a musíte si ho uložit k sobě do oblíbených, nějak to nemá v sobě už záložky "Cíle online", ale aspoň tohleto už funguje a tympánem aplikace My Škoda je zase aspoň k něčemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 3. 2021 na 23:21, Weithfisto napsal:

Tak Import cílů z My Skoda do Amundsen MIB 3 je již funkční. Po 2 měsících hádání se se škodovkou, udělali nějakou změnu na BE a již to frčí. Odkoušeno včera. Jen teda cíl se do auta pošle a musíte si ho uložit k sobě do oblíbených, nějak to nemá v sobě už záložky "Cíle online", ale aspoň tohleto už funguje a tympánem aplikace My Škoda je zase aspoň k něčemu.

Ahoj, po delší době appka MyŠkoda 4.0.3 funguje, ale volbu pro odesílání trasy do vozidla jsem nikde nenašel. V plánovači tras je po volbě trasy volba "Navigovat" a zobrazí se  další 3 volby: Mapy    Mapy.cz   Waze.

Prosím o info, jak děláš ten import cílů z MyŠkoda. Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...