Přejít na obsah

Volitelný infotainment systém (MIB3) Online - vlastní POI


Doporučené příspěvky

Ahoj, obdržel jsem odpověď z Help Desk ŠA - Import Cílů jsme znovu prověřili, avšak nemáme informace o tom, že by to mělo být v budoucnu u Vašeho vozu možné.

 

Jen shrnu, že odpověď se týká vozu ŠS III iV, infotainment Amundsen ON-LINE.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tragédie s Amundsenem pokračuje. ON-LINE infotaiment HROZNÉ, nezná nové trasy (ani 2 roky od změny), nezná změny v rychlostních limitech (kde se změnila 90tka na 110tku), nezná objízdné trasy, zobrazuje neexistující restaurace (i desítky let uzavřené restaurace). Škodovka o tom ví, ale nic s tím nedělá.

 

Marketing hodl prodává, něco nazvete ON-LINE, ale když to pak nefunguje, tak s tím zákazníci nic neudělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
před 15 minutami, OpelIns1 napsal:

A Superb3 má MIB3 ???

Myslím, že MIB3 je len u O4, G8 a fejsliftovaných SUV ako je zrejme tvoj. POI sa v MIB3 nahrať nedajú.

Sú možnosti ako niečo obísť iným spôsobom, záleží čo si potreboval.

 

No dostat tam radary z POI. Doteď jsem jezdil auty od PSA, kde je Tomtom s radary a předtím jsem měl normálního tomtoma a nahrával tam POI s radary, takže jsem čekal, že to půjde i tady, když jsem si dřív o Škoda Connect četl, takže jsem teď trochu zklamán no. Waze docela nerad používám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoviem ešte tu, ale toto nie je vlákno k MIB3 - je to Superb a ten MIB3 nemá. Dosť informácií nájdeš k tomuto u O4, dával som tam napríklad návod na ovládanie, niektoré funkcie MIB3 je možné nájsť len náhodou...

Vlastné POI do MIB3 nie je možné pridávať. Nie je možné ani voliť upozornenie na POI, tzn. ak by sme tam dostali nejaký bod tak ťa na jeho blízkosť MIB3 neupozorní.

Možnosť ako dostať svoje body do MIB3 je len:

- obľúbené -> tie sú zobrazené na mape stabilne hviezdičkou ale nesignalizujú keď ich míňaš. Nedajú sa importovať, len ručne editovať. Predpokladám, že toto by si nechcel robiť

- pre hľadanie POI je možné využiť adresy v kontaktoch telefonu. tie môžeš editovať v telefone a potom sa nahrajú do columbusu samé. tieto ani nevidíš na mape pri priblížení.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...