Přejít na obsah

zadni kamera umi nekdo nakodovat vyresit


vwberni

Doporučené příspěvky

koupil jsem sup 3 laurin a klement dle vin a pr kodu je ve vybave kamera varianta 2

dle vinu mi rekli ze ma byt 3v0827566a a ridici jednotka 5q0907556c ( ta snad ve voze je nevite kde se ma nachazet v kufru pod pravym oblozenim ?

 

madlo kufru nekdo ukradl a dal tam uplne obycejny madlo bez kamery . Nyni jsem ji dokoupil avsak hlasi to tyto 3 zavady 

 

auto uz bylo v autorizaku a nakodovat jim neslo ale mel jsem tam madlo 3v0827566e namisto A . Ted je tedy typ spravny .

 

nemohl nekdo ukrast tedy i jednotku kamery ? ale zas si rikam kdyz ji diagnostikou nactu adresu 6F  tak tam asi byt musi ?? kdyz tam to madlo nebylo hlasilo diag jako neni nainstalovano te se oznamuje jako nefunkcni a jsou tam tyto 3 zavady . 

 

umite nekdo vyresit .. 

 

dekuju 

1C0EF148-9CC5-448D-A5DA-D72E1352873C.jpeg

175D2BE9-EE69-47D1-A658-F24218572FCC.jpeg

25574F33-3130-43D8-AC4D-C5041FEC4EC5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Kupoval si madlo nove?Inak high verzia kamery(s natacacimi ciarami nema ziadnu pridavnu jednotku)Podla chyby ktoru Ti to hlasi si myslim ze nemas urobenu kalibraciu kamery(bola nova,alebo niekto kalibraciu odstranil).Na fore najdes aj postup akk nakalibrovat-treba taku velku bielu platnu s ciernymi kruhmi v presnej vzdialenosti od zadnej napravy.

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 15. 12. 2020 na 21:06, bajky napsal:

Ahoj.Kupoval si madlo nove?Inak high verzia kamery(s natacacimi ciarami nema ziadnu pridavnu jednotku)Podla chyby ktoru Ti to hlasi si myslim ze nemas urobenu kalibraciu kamery(bola nova,alebo niekto kalibraciu odstranil).Na fore najdes aj postup akk nakalibrovat-treba taku velku bielu platnu s ciernymi kruhmi v presnej vzdialenosti od zadnej napravy.

Ahoj

Ahoj nove nebyla protoze kdyz jsem ji nacetl byla tam ulozena chyba v jinych km . Podle PR KODU k autu mam ve vypise Kamera Verze 2 tak si myslim ze to auto ma asi mit tu s trajektorii ... je to laurin a klement . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Skus podla mojho prispevku s prilohou pozret kodovanie,ci je vsetko vporiadku.

https://forum.skodahome.cz/topic/133894-parkovac%C3%AD-kamera/page/4/#comments

 

Este otazocka,mas tam povodny infotainment?

Pokial moja pamat siaha,do superba sa davali len kamery typu high s natacanim ciar,boli v priebehu rocnikov rozdiely ako napr oble rohy,s ostrekovacom,bez neho....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...