Přejít na obsah

Podivne chování topení fabia 2


Jirka5899

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem, mam Fabii II Combi 1.6 benzín 2008 a topeni funguje následovně. Maximální ofuk čelního skla běží jen chvilku po startu a pak přestane ač je zaplé. A současně pak když normálně topi tak otáčky ventilátoru kolísají, chvilku to fuci hodně chvilku méně, pouze manualni nastaveni otáček funguje asi tak jak bych čekal, ale automat blbne. Jinak teplý vzduch jde, takže mít podezření na zavzdusneny okruh, ci ucpaný filtr nemám. Kamarad mi řekl ze může být v háji ten ovladaci panel klimy. Čím myslite že by to mohlo být, nez budu kupovat jiný panel. Třeba u bavoraka jsem měnil ježka topeni(odpor) ten dělal potíže s otáčkami ventilace, ale tady nevim po čem sáhnout. Děkuji za každý nápad, pokud tu ten samy problém je prosím o prominutí, nenašel jsem svůj případ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...