Přejít na obsah

Chyba v Řj jednotce airbagů


pachajirka

Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosííím o pomoc......Včera se mi najednou rozsvítila kontrolka airbagu a nejde smazat.....Největší problém je, že v pondělí jsem objednaný na STK a takto neprojdu..... Vag mi vypsal tuto chybu, která ovšem nejde smazat ( píše to, že to řídící jednotka neumožňuje.

Předem děkuji za rady....

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, cosby napsal:

Neumožnuje možná proto,že máš klon,jinak by to nepsalo neznámý chybový kód.

V první řadě běž za někým,kdo má ofiko kabel.

Jinak jaké auto?Můžeš mít přetrhnutý pásek v kroužku volantu

kroužek je nový, proto byl přerušený ten řidičův airbag.... Kabel je oficiální..... a jak by se dal poznat ten klon

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhni si aktualizaci.Musí vypsat chybu-né neznámý kód.

kroužek se musí dobře namontovat-tzn.kola rovně a kroužek v "0" poloze-servisní poloze.

Pokud je ktoužek v servisní poloze,ale kola máš natočeny na některou stranu,můžeš jej při dalším otočení přervat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil, jet rovně a zastavit, volant je úplně krásně uprostřed a kroužek píše 00°......Takže toto sedí, až se divím 

Moje verze VCDS je SVO 20.4.2 

Ještě mě napadlo, že bych Řj airbagů odhlásil z cangate, aby se vůbec nezapínala kontrolka airbagu... myslíte, že by na to na STK přišli??

Plus jsem přidal fotografii, co mi to přesně hlásí, když chci smazat paměť závad.

 

131514884_400066101339280_1875352712323956267_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...