Přejít na obsah

Sedačky - Sportline


Franta Novak

Doporučené příspěvky

Dobry den,

mam S3 ve Sportlinu, predni sedaky s vysuvem. 

 

Najeto cca 1000 km. Zjistuju ze me boli pravy bok stehna i po hodine normalni jizdy po dalnici. Mam 190 cm a cca 83 kg, cili zadny extrem. 

 

Sedaky jsou celkove dost uzke na muj vkus.

 

Da se ocekavat, ze to trochu jeste povoli, nebo spis se spis mam smirit s otlacenym bokem?

Editováno: , autor: Franta Novak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt zvlastni.... tento problem jsem nikdy nemel (ani ve vyrazne mensich autech se sportovnimi sedadly) a vubec by me nenapadlo, ze ho nekdy budu mit.

 

Prijde mi, ze tady je to hlavne tim, ze plynovy pedal je vic vpravo nez v predeslych autech a tak tu nohu tlacim vic "do boku". Proste problem prvniho sveta.

Editováno: , autor: Franta Novak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a boli te to spis z podsedaku, nebo z te bocnice? Je dost mozny, ze te fakt tlaci ten spoj pri vysouvacim podsedaku. Precijen je v tom miste vertikalne dvakrat vice latky. To uz teoretizuju skrz zkusenosti s vysuvem u OOOO a bmw.  Ja mam ty bez vysuvu

Editováno: , autor: Goauld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl jsem celkem dobre, ale jeste to asi necham vybrat vic. Noha uz me neboli, ale slo by to jeste vylepsit. 

 

Vybrali mi to zatim jen v zadni casti tech bocnic. Neni to ani poznat, jen kdyz zmacknu tu alcantaru, tak je tam vic mista. Cca 1,5 cm na kazdou stranu. 

 

Nemyslim si, ze by sedacka byla vadna. Je stejne siroka jak v passatu - meril jsem. Ja spis nejak vadne sedim s nohama od sebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

198cm, 160kg. presne vim, o cim pises. mel jsem to v Sharanu. po 2h jizdy jsem vypadl z auta a myslel, ze jsem mrtvej ... prave stehno z boku v kreci ... a kazda delsi jizd anakonec utrpeni ...

prekvapive mi to tyhle sedacky nedelaji. ale .. ted nejezdim nikam daleko... kazdopadne 1,5h v aute mi to nedela nic ... nastesti .. 

je fajn, ze se ti to dari resit - u toho calounika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, hamoun said:

198cm, 160kg. presne vim, o cim pises. mel jsem to v Sharanu. po 2h jizdy jsem vypadl z auta a myslel, ze jsem mrtvej ... prave stehno z boku v kreci ... a kazda delsi jizd anakonec utrpeni ...

prekvapive mi to tyhle sedacky nedelaji. ale .. ted nejezdim nikam daleko... kazdopadne 1,5h v aute mi to nedela nic ... nastesti .. 

je fajn, ze se ti to dari resit - u toho calounika.

J, ja jezdim vetsinou bud 1.5h nebo 3h.

 

Se 160 kg bych to asi nedaval vubec... To bych ty bocnice nechal odstranit uplne :D 

 

O tom LK jsem uvazoval, ale nakonec byla dobra nabidka na Sportline v temer plne a z venku se mi ten Sport vic libi obzvlaste pak v cerne... tak jsem ho vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...