Přejít na obsah

Volant z Octavie 4


Jirka 1985

Doporučené příspěvky

Je vidět že asi nejsi technický talent si tam nastavit v konfiguraci to menu co ti nefunguje , jj Slovensku adresu i tel mám na tebe díky

 

Neni problem udělat pro tebe video aby jsi to zvládnul

 

Jo a náhodou není to určeno pro Fabii 3 a tato sekce to sami 

 

 

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wirer

Sice to není téma na Fabii, ale jen pro info, tak "stačí" vyměnit budíky a budou všechna tlačítka fungovat. Viděl jsem prodej těch budíku za 110€, pak je ještě otázkou kolik by stálo přizpůsobení do vozu a bylo by to "tovární řešení" a mohlo by to vyjít ještě levněji jak řešení skrze nějaký další modul. 

 

Ale abych se vrátil zpět k tématu na Octavii III, tak já osobně pořád čekám, až konečně dorazí balíček z Číny :D Aktuálně je to už měsíc zachycené na celnici a nechtějí to pustit.. podle mě to už dávno zmizelo a jen dělají, že ještě pořád existuje :D Takže zatím nemám na ukázku upravená tlačítka :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jtfcobra napsal:

Je vidět že asi nejsi technický talent si tam nastavit v konfiguraci to menu co ti nefunguje

A si aj cital co som pisal? 

Volant FUNGUJE s prevodnikom ci jak to nazyvas⚠️⚠️⚠️ aj v blbej Fabii... 

 

Screenshot_20211113_164518_com.microsoft.office.outlook_edit_500335388915841.thumb.jpg.717495532f1b36081b07b3925e37d0c8.jpg

 

Netreba mi video jak to zapojit, mam hlavu aj ked nie som technicky talent

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia 3 je obyc PQ35 

Octavia 3 je MQB

tzv jina komunikace

 

PS rada pro všechny:

Octavii 3/Superb 3/Kodiaq/Karoq to funguje i bez prevodniku u digitalních budíku ty co jsou tzv bez Indexu A nebo bez Sport menu

 

 

Upraveno tato sekce je  Octavia 3

 

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Právě jsem u sebe na vlákně zveřejnil návod jak si vyrobit poměrně jednoduchý a celkem i levný (něco málo přes 600,-) převodník, který umožňuje přemapování tlačítek, kterým by jinak auto nerozumělo. Převodník zároveň umí deaktivovat start-stop.

samozřejmě při zachování všech běžných postupů v automotive, tedy napájení přes pojistku, napojení přímo na BCM...

 

Pokud by si někdo nevěřil s výrobou sám, můžeme se operativně domluvit na výrobě a možná i instalaci ale rozhodně neplánuju nějakou manufakturu.

Zatím testováno jen na Fabia III ale mělo by to fungovat i na ostatních modelech.
 

obecný technický návod
spíše netechnická dokumentace vývoje a instalace do auta zde

 

On 11/11/2021 at 5:58 PM, jtfcobra said:

PS: 
exodonut :   ale bohužel pan asi neví o co jde 

 

Tolik asi k tomu jestli vím nebo nevím o co jde (opravdu chlapácké zpětně editovat zprávy a přečti si prosím znovu a pomalu moji přezdívku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

@ExecutedDonutNemas informaciu od niekoho, kto skusal tvoj prevodnik s virutal cockpitom s indexom A? Na cockpite bez indexu fungovalo prepinanie nahladov stlacenim praveho valceka, ale na indexe A uz to nejde. Zjavne ocakavaju budiky inu CAN spravu a potreboval by som zistit, aku...

 

@wirerAko sa ti to ten prevodnik od JT podarilo objednat s dorucenim na Slovensko? Pisal som JFT spravu tu na forum, pisal som dotaz cez jeho stranku, absolutne ziadna odpoved ani po tyzdni. Stranka dlho nesla, aktualne sice uz ide, ale prevodnik skladom nie je, aspon tak je tam napisane. Cakat na prevodnik? Dokedy? Je ochotny vobec zaslat ho na Slovensko? Halo JFT, mas tu potencialneho zakaznika!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice nemám převodník, ale mám cockpit index A, pravé spodní tlačítka fungují jako CANCEL/ESC tlačítko a zároveň to přepne o jednu dopředu/zpět, dá se tím tedy vlézt do menu :)

Pokud to nejde, tak je možná špatné kódování tlačítek.

Ve výsledku nemám jen jak přepínat VIEW, jinak vše ostatní funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28 minutes ago, freealias said:

Nemas informaciu od niekoho, kto skusal tvoj prevodnik s virutal cockpitom s indexom A? Na cockpite bez indexu fungovalo prepinanie nahladov stlacenim praveho valceka, ale na indexe A uz to nejde. Zjavne ocakavaju budiky inu CAN spravu a potreboval by som zistit, aku...

S kokpitem to asi nikdo nezkoušel, nebo aspoň se nezmínil.

 

Když seženeš někoho kdo ten koupit má a funguje mu to mužem potřebný zprávy "naposlouchat"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
V 13. 11. 2021 na 17:03, jtfcobra napsal:

Fabia 3 je obyc PQ35 

Octavia 3 je MQB

tzv jina komunikace

 

PS rada pro všechny:

Octavii 3/Superb 3/Kodiaq/Karoq to funguje i bez prevodniku u digitalních budíku ty co jsou tzv bez Indexu A nebo bez Sport menu

 

 

Upraveno tato sekce je  Octavia 3

 

Ahoj, převodník mám od vás objednán už od prosince ale teď jsem našel toto co píšeš ty. To teda znamená, že ho pro svojí S3 2016 (bez virtuál) nepotřebuji? Nebo jsem to jen špatně pochopil. Tlačítka na přepínání samozřejmě nefungují. Díky za odpoveď. Marian

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

volant uz mam nejaku dobu namontovany, rovnako aj modul. modul je inspiraciou od @ExecutedDonut, len som si mierne upravil napajanie. pripojenie na CAN linku, plus a minus, v ramci auta je umiestnenie mozne napriklad na GW, BCM, konektory v spodnej casti A-stlpika a podobne. snazil som sa to popisat i na webe https://wirer.sk/o3_volant22-modul/

testovane to je na mojej O3 2017, na zaklade poziadavky a zmenu HEX hodnoty je mozne prisposobit aj pre prepinanie virtual cockpit, testovane na S3. lava strana volantu je ovladana bez zmeny, na pravej strane spodne sipky na vstup do menu a navrat spat, asistenti (vlavo hore) bez zmeny, vpravo hore mam vstup do menu telefonu. mam to v aute uz asi 3/4 roka, no spracoval som to az teraz...ako som pisal i na webe, modul existuje niekolko druhov a kazdemu moze vyhovovat nieco ine. mne nerobilo problem si dany modul vyrobit...a mozno trosku usetrit :D 

 

001.thumb.jpg.52d8dac9f04abdbefce5eb89bb1d5777.jpg 002.thumb.jpg.e75da5a00a4ff8c37c69ff6055ece4e3.jpg 003.thumb.jpg.7b154c67f355d81a4ef826f699bb80b7.jpg 005.thumb.jpg.4753b31611a97b4bce274bdca1c68c59.jpg 009.thumb.jpg.9275bcab87e484ba9f00dec4b73d396c.jpg 010.thumb.jpg.1df164002e961a15e8f2f2d8b799b876.jpg 013.thumb.png.b109aeb9259215c19d2dec6ead6965d3.png 019.thumb.jpg.59841ee4e1beec936d51aca9b5dc2a96.jpg 020.thumb.jpg.c00fc8740649bdad0240a3724a1f7e19.jpg

 

nejake video: https://youtu.be/IT-mLfG_VO0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...