Přejít na obsah

Navigace Amundsen MIB 3


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, JirkaVe napsal:

BT oželím, přehrávání hudby z telefonu taky, stačí mi když to bude fungovat jak popisuje dafro. 

USB C - není problém sehnat mini flašku, která dovolí zavřít kastlík, já jsem sháněl flašku s kombinací USB A a USB C, abych mohl stahovat muziku do PC, kde nemám USB C vstup. Na anglickém fóru jsem objevil

 

https://www.mymemory.co.uk/integral-32gb-micro-fusion-otg-usb-3-0-flash-drive-120mb-s.html?wgu=711_54264_16066609496147_d40a0d2185&wgexpiry=1614436949&source=Webgains

 

Autor o ní tvrdí, že nepřekáží zavření kastlíku. 

 

Ale u nás jsem ji nikde nenašel tak pořád hledám. Byl jsem se podívat u prodejce kolik je tam místa, ale moc tam není, odhaduji to na cca 2 cm. 

Tahle tam sedí krásně a kaslík jde zavřít: https://www.alza.cz/verbatim-store-n-go-dual-drive-32gb-d5683192.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co je na navigaci v Amundsenu a novém MIB3 špatného. Mně funguje dobře, přesnost geolokace je také ok, v nepřehledných úsecích či dálničních uzlech se navigace sama přiblíží, možnost zobrazit si navigaci v kapličce je taky super. Zatím jediná věc, kdy naváděla špatně, byla objížďka opravovaného úseku, který však již byl otevřen, jinak nic.

Co je kardiální průser, je Laura. Opravdu bych chtěl jako zákazník vědět, co ta pi*da vlastně má umět, protože jsem to nikde nenašel a přijde mi, že umí prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/26/2020 at 8:06 PM, dafro said:

Omezení funkcí infotainmentu při spojení Apple CarPlay
▶ Po dobu spojení nebude možné externí zařízení používat jako zdroj zvuku v nabídce Média.
▶ Spojením zařízení se odpojí všechna aktuálně spojená Bluetooth® zařízení.
▶ Po dobu spojení nebude možné s infotainmentem spojit žádná Bluetooth® zařízení.

Caute,

tiez si idem obstarat prvu skodovku a rad by som sa poradil s konfiguraciou.

Primarne planujem pouzivat iba AndroidAuto + Waze, cize vstavanu navigaciu nie. Ale vyzera to tak, ze Amundsen budem musiet mat aj kvoli inej vybave (napr. travel assist).

  • kolko telefonov je mozne sucasne pripojit? Cital som, ze cez Bluetooth sa daju 2 telefony sucasne, ale co ak jeden bude spojeny cez AndroidAuto?
  • Budem moct cez moj mobil Android spustit Waze a zaroven moja zena zozadu pripojit svoj mobil a spustat hudbu cez spotify?
  • Po dobu spojení nebude možné externí zařízení používat jako zdroj zvuku v nabídce Média -> to je trosku blbe nie? Nebudem moct mat spusteny Waze a zaroven spustat hudbu z USB kluca? Cize jedina moznost spustit hudbu bude Radio?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první dva body odpověď neznám, Android nepoužívám. 

Třetí bod se tady už řešil. "Externím zařízením" se rozumí připojený telefon - tzn. rádio nebo mp3 poslouchat můžeš, ale hudbu, kterou máš v telefonu, ne.  Aspoň tak jsem to pochopil já. 

Editováno: , autor: JirkaVe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nedokážu odpovědět. Já Amundsen MIB 3 v autě bohužel nemám. V nejnovějším návodu k obsluze je omezení funkcí CarPlay zmíněno pouze u infotainmentu Swing. U ostatních typů je asi možné připojit i více zařízení najednou, ale je nutno mezi nimi přepínat a obě najednou si myslím využívat nepůjde. To by jsi chtěl příliš. Pokud tady pročteš diskuze a zkušenosti jiných uživatelů, tak budeš rád, kdy se ti telefon vůbec připojí. Při bezdrátovém spojení by teoreticky externí média (připojená přes USB) na Amundsenu mohla jít přehrávat.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Mam navigáciu Amundsen 2019  keď zadám vyhnúť sa cestám s mýtom  stále to ženie po diaľniciach aj spoplatnených . Už som skúsil aj reset na továrenské nastavenie ale nepomohlo. Keď zadám vyhnúť sa diaľniciam/všetkým/ tak to funguje.  Skončila Mi podpora Škoda Connect ma to vplyv na to ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2021 na 14:21, David_J napsal:

Caute,

tiez si idem obstarat prvu skodovku a rad by som sa poradil s konfiguraciou.

Primarne planujem pouzivat iba AndroidAuto + Waze, cize vstavanu navigaciu nie. Ale vyzera to tak, ze Amundsen budem musiet mat aj kvoli inej vybave (napr. travel assist).

  • kolko telefonov je mozne sucasne pripojit? Cital som, ze cez Bluetooth sa daju 2 telefony sucasne, ale co ak jeden bude spojeny cez AndroidAuto?
  • Budem moct cez moj mobil Android spustit Waze a zaroven moja zena zozadu pripojit svoj mobil a spustat hudbu cez spotify?
  • Po dobu spojení nebude možné externí zařízení používat jako zdroj zvuku v nabídce Média -> to je trosku blbe nie? Nebudem moct mat spusteny Waze a zaroven spustat hudbu z USB kluca? Cize jedina moznost spustit hudbu bude Radio?

Dakujem

1) Myslím že se dá připojit dva telefony, když pustíš PHONE v menu, tak tam je možnost přepnout na jiné zařízení. Myslím že i když je AndroidAuto tak může být připojený jiný telefon.
2) Jakoby druhý telefon do jednoho Android Auto určitě nepřipojíš, to AA je v podstatě ten zjednodušené rozhraní k android telefonu který je tam připojený. Nevím jestli to Spotify co máš na mobilu se pak dá ovládat z jiného zařízení (neřeším Android Auto - Waze se po čas běhu v AA neukazuje v mobilu, ale Spotify myslim ze normalne bezi v mobilu, pripadne je to tak ze kdyz je Spotify jen v liste tak bezi v mobilu). Nicméně pokud ti jde o to aby žena mohla vybírat hudbu, tak pak se může ona připojit na to AA a dát navigaci na obrazovku auta a na mobilu vybírat a pouštět hudbu ze Spotify, to by neměl být problém - mobil normálně funguje dál i když v pozadí beží AA - jen na Waze se nedá v mobilu přepnout, asi kvůli bezpečnosti, když auto zastaví tak Waze to pozná a je možné zadat cíl cesty a při vyťukávání adresy se dá použít klávesnice na mobilu. U Google Map a jiných navigací netuším protože to nepoužívám.
3) USB flash disk jsem vůbec nezkoušel, taky mi to přijde trochu zbytečný když už do auta mám připíchnutej telefon kam taky můžu nahrát mp3, ty asi Spotify neumí (mp3 jsem už roky nestahoval a nepouštěl, od doby co mám Spotify) ale samozřejmě pro Android Auto existujou i jiný přehrávače hudby který by MP3 měly umět.

Pro jistotu uvedu že nemám MIB3, tzn novou verzi infotainmentu, ale věřím že ty věci ohledne AndroidAuto budou stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, 

koukám, že Amundsen MIB3 umí přehrávat video. Nahrál jsem na flešku krátké video ve formátu MP4, který by měl systém podporovat, ale přehraje se jen zvuková stopa, obraz žádný. Zkoušel jste to někdo a fungovalo to? A pokud ano, jaký formát videa jste použili?

 

Tak jsem vyzkoušel MPEG - funguje, ale seká se. 

 

MOV funguje, zatím jen minutové video, ale bez závad.

Editováno: , autor: JirkaVe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Pokud si připojím AA a spustím navigaci na Google maps tak mapu vidím jak na infotainmentu tak na virtual kokpitu viz foto. Dokonce se mi ukazují i navigační pokyny na VK (úplně vlevo na fotce). Jde spustit i navigace od škody tak navigace od googlu naráz a navigovat na dvě různá místa případně na stejné a porovnávat kudy která vede. Pokud mám na VK google maps tak na infotainmentu si můžu zobrazit co chci. 

IMG_20210218_184443_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...
V 18. 2. 2021 na 19:00, nextcz napsal:

Pokud si připojím AA a spustím navigaci na Google maps tak mapu vidím jak na infotainmentu tak na virtual kokpitu viz foto. Dokonce se mi ukazují i navigační pokyny na VK (úplně vlevo na fotce). Jde spustit i navigace od škody tak navigace od googlu naráz a navigovat na dvě různá místa případně na stejné a porovnávat kudy která vede. Pokud mám na VK google maps tak na infotainmentu si můžu zobrazit co chci. 

IMG_20210218_184443_2.jpg

Nevím mě se podařilo na řidičský štít dát navigaci Amundsena a na středovém panelu navigaci z android auta.To jde. WAZE se mi na štít dát nepodařilo a myslím,že to ani nejde. Někde jsem viděl foto zobrasené navigace Amundsen ve štítu i na středovém panelu a to jsem také nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně jsem se původně spletl, už se to mi to znovu nepodařilo (pokud vůbec). Na štítu mi to ted ukazuje pouze navigační pokyny z AA. Jde to bezdrátově, ale zase mi to ted vypíná data v mobilu. Celkově bych spíš uvítal Mirrorlink než AA, ale můj telefon mi to neumožňuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...