Přejít na obsah

Nefunguje dálkové ovládání klíče po výměně baterií


Naty557

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, dědek napsal:

Tak nevím,plus mínus byla baterie správně vložená?

 

Ano správně, to jsem vše našla, výměnu, správné vložení, tip... Mělo by podle manuálu zmáčknout libovolné tlačítko na klíči, odemknout manuálně klíčem a vše, ale nic😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, velkytom napsal:

Jestli nepomáhá nová baterie a spárování podle manuálu a druhý klíč je funkční, je v čudu vysílač v ovladači, tedy servis a pořídit nový ovladač ... nevím proč, ale u fábií a roomsterů to rádo odchází po pár letech do věčných lovišť ...

Ale před výměnou vše fungovalo, teda dotáhla jsem až do úplného vybití baterií 😞 druhý klíč používány nebyl asi tak kolem 3 let, ale dnes jsem zkoušela a asi je tam také vybíta baterie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli nejde ani druhý klíč, resp. ovladač, tak bych asi závadu nehledal v klíči a vyhledal servis, nebo autoelektrikáře. Baterie v nepoužívaném ovladači, pokud to není zrovna kessy, bez problému vydrží několik let. Pro jistotu můžeš ještě zkusit zprovoznit a spárovat i ten druhý ovladač, jestli se chytne. Ale obecně, pokud alespoň jeden ovladač funguje, je chyba v ovladači, pokud nefunguje ani jeden, je problém jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, velkytom napsal:

No jestli nejde ani druhý klíč, resp. ovladač, tak bych asi závadu nehledal v klíči a vyhledal servis, nebo autoelektrikáře. Baterie v nepoužívaném ovladači, pokud to není zrovna kessy, bez problému vydrží několik let. Pro jistotu můžeš ještě zkusit zprovoznit a spárovat i ten druhý ovladač, jestli se chytne. Ale obecně, pokud alespoň jeden ovladač funguje, je chyba v ovladači, pokud nefunguje ani jeden, je problém jinde.

Dobře, zítra to zkusím. Děkuji za rady 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

u své Fabie jsem si chvíli po její koupi (bez DO centrálu) nechal dálkové ovládání dodělat. Jedenáct let vše fungovalo, pokud někdy vypadlo, měl jsem někde návod a bez problému jsem spárování provedl. Teď návod nemohu najít, tak to zkouším zde, zda byste ho někdo neměl. Jedná se o dálkové ovládání  BKA 609003 - viz fotografie. Na netu jsem ho ještě našel pod čísly BKA 700003 nebo 5JA054607 (možná jiný typ???). Díky, díky za jakoukoli pomoc.

DO3.jpg

DO2.jpg

DO1.jpg

Editováno: , autor: Blund
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...