Přejít na obsah

Střešní okno - zamrznutí?


martind_

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

Mám takový problém, teď od 23.12 jsem odstavil auto, celý dny pršelo a v noci mrzlo a dneska jsem došel do auta a bylo zamrzlé venku i uvnitř čelní sklo a dokonce celý sklo na panoramatické střeše ( mám octavii vrs combi, takže přes celé auto)

 

Přemýšlel jsem, čím to mohlo být, tak jsem po tom jak se auto zahřálo otevřel panoramu a předek totálně zamrzlý a pak jsem tak 25 minut bojoval se zavřením, nešlo to, vracelo se to, už jsem myslel, že to bude stát venku do zítra s otevřeným oknem :D nakonec se to zavřelo..

 

nicméně jsem celkem v šoku, že jsem měl poprvé v životě zamrznuté čelní sklo..nevíte čím to může být? panorama po otevření byla plná ledu, vody..

 

Moje dedukce je taková, že jak pršelo do noci a k ránu mrzlo tak odtokové kanálky zamrzly, ale pořád nechápu, jak se mohla voda dostat dovnitř a vlhkost..interier, palubovka, všechno suché..poradí mě někdo? 

 

PS: Originální Škodovácká škrabka na led, škrábe sklo..

 

Editováno: , autor: martind_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teče bych neřekl, spíš tama jde vlhkost, protože čelní sklo je jen lokálně a panorama celá ..ale během 10 min jízdy je to ok, tak hodl s tím zajedu do servisu

 

Já už bych do auta nikdy v životě panoramu nechtěl, jediné co bych bral je celé prosklené sklo jako mají třeba Fabie apod..stejně to neotvírám, ale hold to bylo ve výbavě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, AdoksS napsal:

To bych netvrdil, že do všech teče. Mě dělal neplechu zadní odtok (zlomená hadička) a proto mi tekla voda do kufru. Ale to byl jediný problém s panoramou.

Postav auto pod "správným" úhlem, dopřej střeše dostatečné množství vody a uvidíš.

Btw. nikdy jsi neměl kapku vody na těsnění dveří řidiče /  spolujezdce od palubní desky směrem k prahům? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já po tom všem co jsem s panoramou zažil, tak už to nikdy nechci :)) ano je to fajn, že v létě apod pro lidi, kteří sedí v zadu je to wow..ale stejně 99% času jsem to neotvíral a když ano a viděl jsem ty zvuky to co dělá, jak se to třepe..tak mě to přešlo. Po každé když jedu do servisu OD VÝROBY říkám panorama, vyčistit, namazat..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 1. 1. 2021 na 11:31, LiveBomb napsal:

Postav auto pod "správným" úhlem, dopřej střeše dostatečné množství vody a uvidíš.

Btw. nikdy jsi neměl kapku vody na těsnění dveří řidiče /  spolujezdce od palubní desky směrem k prahům? 

Ja ano a mam hlavu v smútku lebo voda tečie z rámu a chcú mi vymeniť panoramu aj keď mi nevedia potvrdiť ci je rám prasknuty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...