Přejít na obsah

Columbus umira/umrel


Rudyno

Doporučené příspěvky

Ahoj, (precetl jsme co se dalo ale uplne stejne symtomy jsem nenasel)

postupne zacal blbnout Columbus+soundsystem (H41/5238) Zacala to sporadickym ze se vypnul ale zustala cerna obrazovka, pred par tydnama se zacal problem opakovat, a od vcera uz nesviti ani display ale kdyz namckam 3kombo pro instalaci swl tak se po par minutach zapnul a dnes uz vubec nic, par krat se jeste sam zapnul a ted uz byl uz pulhodky mrtvy. Tak sjme radio vytahnul a rozdelal vizualne deska v poradku.  Diagnostika  se nespoji s radiem.

Co stim? Nemuzu rict ze bych byl s radiem nejak extra spokojny pro mne jsou dulezite jne parametry, prijem radia, BT a screen share ktery bych ocenil, telefonovani, obstojny zvuk 

Dokazen nekdo opravit nebo navod co muzu udelat sam? 

Pripadne nejake aftermarketove radio? jak to rozbehat s SS?

 

trosku jsem koukal na net,

-bazaru se trosku bojim abych nedopadnul stejne + mne odrazuje cena 7t za stejnou historickou krabicku

-oprava dle netu nevychazi levne zalezi na tipu opravy

-SS vypada jako problem pro aftermarket ale nasel jsem k tomu tohle https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=303&controller=product (doufam ze muzu link) ale nevim zda to je cesta k uspechu.

 

dekuju za tipy,rady i odhad ceny.

Hodne zdaru v novym roce

jsu z Prostejova. 

Editováno: , autor: Rudyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku jsem se hral 

a se zbernice na radiu porty 1-8 jsou audio vystup a zesilovaci je 8 pinu  na male svorkovnici audio vstup a velka je kazdy speaker zvlast 

 

cili slo by to bypasnut,  ... ??

co muze byt dalsi problem? bude aftermarket cist infomace z canbus (ovladani klimosky, telefon, parkovani, volant a pod ? ) co dal?  

ten modul sound system je v pripade bypasu dulezity? nebo jsme nepochopil jeho funkci.

 

diky

Editováno: , autor: Rudyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravim mam tiez problem s radiom ze uz vobec nefunguje ani po oprave preto chcem kupit druhe original s druhej ruky. Moja otazka znie ked ho vlozim do mojho auta pojde mi hned alebo musit dat odblokovat kod radia.  Pripadne mam kupit nahradu s androidom bude mozne cez radio nastavovat rozne funkcie auta ako pri origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...