Přejít na obsah

Škoda Felicia a přípojný vozik


Jan Bareš

Doporučené příspěvky

Ahoj prosím o radu když zapojím přípojný vozík za Feldu tak po nějaké době umře vypínač světel a Felda nesvítí , spínač vyměním a vše zase chodí jak má , po odletí zase cca 100km  s vozíkem opět umře vyměním za nový a zase vše svítí co je špatně prosím že to zabije vždy vypínač.Děkuji Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to spíš vozejkem než autem?

Pokud auto bez vozejku funguje normálně, tak bych zkusil jinej vozejk. Potom podle situace

1.) Blbne to bez vozejku = chyba v autě 

2.) Blbne to i s jiným vozejkem = chyba v zásuvce auta nebo kabeláží tažnýho. Většinou je tažená odbočkou od levýho světla do zásuvky. Prodřený kabely, prohozený,

3.) S jiným vozejkem ok = vozejk špatně zapojenej - zástrčka, vyhnilý světla atd. 

 

Může to dělat, že zapneš světla je to OK, ale při šlápnutí na brzdu a spuštěným blikači můžou světla solidně blbnout. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zapojoval jsem to já a dodělával tažný mělo by to být v pořádku po této stránce pokud nejsem kopyto roku jiný vozík jsem nezkoušel táta ho má nový z Obi tak snad tam chybu neudělali ,ale určitě to zkusím projít vše znovu jinak vše by mělo být zapojené v pořádku a žádná barevná hudba to není jde mi spíš i o to jestli kvůli tažnému se dává třeba větší relé na světla ! na směrovky  prý ano- a to jsem koupil silnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem si 2x TZ na felicii včetně kabeláže, kterou jsem jen nacvakl na obě zadní světla, žádné relé nebylo potřeba, ani na blinkry i když existovalo silnější se signalizací na palubce a to jsem měl i relé na DS na místě originálního relé tlumených světel. Někde máš kopanec v zapojení ty, nebo ti z Obi. Nemáš i redukci 7 pól na 13? To měníš spínač parkovaček? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj nemám mám 7 pólový, koupím novou zásuvku a kabel natáhnu to pro jistotu znovu jelikož jsem to cvakal na kabely ale když jsem to měřil naprosto v pořádku byla  kostra .Blikače .Mlha.Světla.Brzdy.Žádná barevná hudba 😉 Tak díky za odpověď a já budu vesele tvořit dál 👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...