Přejít na obsah

Ochranná lišta hrany kufru combi


vrkal

Doporučené příspěvky

Chci pořídit nerez ochrannou lištu hrany zadního nárazníku. Nemáte zkušenosti s konkrétním výrobkem např. https://www.auto-doplnky.com/listy-na-prah-patych-dveri-skoda-superb-iii-2015-a10016 , nebo je nejlepší vzít origo Škoda https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/ochranna-lista-nakladove-hrany-superb-iii-combi/p/3V9061195 ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem od prvotniho provozovatele transparentni folii. Ve vysledku sla obratem dolu, protoze poskrabana byla uplne stejne hnusna jako poskrabany naraznik. Ten ale prezil bez ujmy a ted funguje bez problemu i bez folie.

Musis se rozmyslet, jestli ti pripadne poskozeni stoji za to mit tam takovou vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vrkal , já dával tento , nechtěl sem blejskavej chrom , za mne spokojenost.......

https://www.obautodily.cz/skoda-superb-iii-combi-ochranny-kryt-zadniho-narazniku-design-vv-glossy-silver-11527cz1093/   

Editováno: , autor: fx99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu rovnou horní plochu nárazníku doškrábanou od předchozího majitele (bratr) a toto mi přišlo i z estetického hlediska jako nejlepší varianta jak vše zakrýt (zbytek je totiž OK), navíc je i vryp přímo na hraně, takže proto chci s tím překrytem hrany. 

Editováno: , autor: vrkal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psa mam ten jezdi vzadu na sedacce na ktery je plachta. Nevim no jako par veci sem prevazel dokonce u fabier rs sem vezl i dost casti nabytku do bytu z ikey a vzdycky si davam pozor aby se to nesvezlo po narazniku. Jinak mam v kufru oboustrany koberec a ten ma este takovej kus kterej se da prehodit prave pres naraznik 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pořídil tu folii a nemám s ní problém (kromě malé bublinky, přehlédnuté při aplikaci). Vidět skoro není, proti nerezu není tak okatá a účel splní. Když se odrbe, tak se dá bez problémů sundat a případně dát nová.

Pokud je už nárazník odřený, tak nerezová to elegantně zakryje.

 

Co se týče odírání - já sám jsem docela cíťa a zároveň opatrný. Moje auta jsou po 4 letech prakticky jako nová. Ale zrovna u novýho auta jsem při vykládání věcí z kufru štrejchnul prázdnou kartonovou krabicí o špinavou hranu nárazníku a hned jsou tam vlasové škrábance...

Když se pak nakládá něco těžkýho nebo horšího na manipulaci, tak je to hned. Tím spíš že zadek auta je špinavej furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo raději preferuje dlouhodobější ochranu laku auta, před efektním vzezřením, i takový Superb III je pro mnohé pouhé pracovní auto. Na druhou stranu ta lesklá černá dosti moc razí, matnější by snad mohla být vhodnější  A ten nerez je pro mne docela OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, jestli nechceš nic výrazného tak folie je dobrá volba, měl jsem ji na Sup2 a vydržela fakt hodně. Teď tam mám černou lištu Milotec v klavír laku, mě se tam líbí, ochrannou funkci plní a ostatních názor mě nezajímá 😉

IMG_20210120_143710.jpg

Editováno: , autor: novisekpetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...