Přejít na obsah

Chýbajúce info o prehrávanom audiu s Apple Carplay/Android Auto + Amundsen


Doporučené příspěvky

Ahojte, štve ma nasledovná vec. Je to bug alebo feature či vec nastavenia keď mi po zapnutí Apple CarPlay/Android Auto (mám Amundsen MR2020) hlási ako zdroj hudby ktorú práve počúvam, vo Virtual Cockpite vždy len čistý názov bez ničoho "Apple CarPlay/Android Auto" a nič viac k tomu tj. bez aktuálneho názvu interpreta, pesničky resp. fotky albumu? Tvári sa to vždy ako audio zdroj Apple CarPlay/Android Auto USB1 či tak nejak. Mimo toto keď zapnem buď rádio alebo bluetooth tak vždy vidím vo VC tieto info ktoré tam podľa mňa majú byť. A aby som jazdil so zapnutým SmartLinkom a mal v strede Virtual Cockpitu vždy staticky napísanú tú istú generickú vetu, to mi príde dosť mimo. Jazdil som totiž pred Supom v Scale so základným infotainmentom so SmartLinkom a tam som vo Virtual Cockpite vždy videl keď mi hralo napr. Spotify z mobilu názov interpreta, pesničky aj album art. Stretol sa s tým chovaním už niekto? Možno je to len vecou nastavenia ale neprišiel som zatiaľ na to. Díky moc za akékoľvek postrehy.

Editováno: , autor: MirekJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...