Přejít na obsah

benzin do nafty a ujeto asi 100 km 😟


Toomik

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny a prosim o radu,

nechapu jak jse mi to mohlo stat 😖 ale natankoval jsem asi do necelejch 10l nafty "co mi zbejvalo v nadrzy" za 400,- ale natural 😖 teda asi 13l..

od benzinky jsem dojel domu asi 1km, a bez jakykoliv podezreni.... jenze rano pritelkyne nasedla do auta a jela snim 30km do prace a zpet a doma mi rikala jak to blbe strartuje a obcas se to dusi ale pak kdyz se to rozjede tak dobry,, vlez jsem do auta zkusil nastartovat a pak mi to ku...rva doslo😖😖 to sem teda peknej deb..l 😕

prosim o radu co tedka? nejsem zadnej mechanik,, je motor na odpis? nebo odtahnout do servisu? nebo dolejt naftu plnou +aditiva a zkusit to rozjet? to asi ne,,, diky moc za vsechny rady i posmesky 😏 Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak nie si mechanik, ako pises, urcite to daj niekomu, co to uz robil. Bude treba minimalne odsat nadrz, vytlacit benzino-naftu aj s privodnej hadicky do filtra a samozrejme vymenit aj filter. A potom uvidis, ci staci alebo bude treba aj drahsie opravy. PD je trochu "blbuvzdorne" oproti CR a nemusel si poskodit nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...