Přejít na obsah

Opěrka nohy


Wazi

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Spoustu inspirace najdeš v těchto tématech:

https://forum.skodahome.cz/topic/139042-opěrka-levé-nohy-instalace-do-rapida/

https://forum.skodahome.cz/topic/132894-kryt-pro-nožní-opěru/

 

Já jsem ve Scale také chtěl zachovat původní tmavé pedály a tak jsem použil nášlap ze SuperB - 3C18647779B9, inspiroval jsem se přímo tímto:

https://forum.skodahome.cz/topic/132894-kryt-pro-nožní-opěru/page/3/?tab=comments#comment-2459899

Ořezat podle návodu, zespod suchý zip, vlevo to krásně zajede za plastové obložení a já to jen dál více níže, aby z nášlapu přímo stékala voda na gumový kobereček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc děkuji... 

projel jsem to. 

 

problém je ten, že mám automat a ten má jinak řešenej blatník - opěrku. 

jsou tam jakoby dvě polohy. 

přímo vedle blatníků (kam se v manuálu dávají ty operky) je další odpočívadlo které je na úrovni pedálu. 

a to je odpočívadlo. 

ale klasika, je tam jen původní koberec. 

tak asi budu kutit. nic jiného nezbyde. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Mě se v autech tyhle nerezový nášlapy nelíbí. Vypadá to jak laciný "tuning" z tržnice. Chybějící nášlap jsem vyřízl z jiného gumového auto koberce. Cena zdarma a za 10 000km to spadlo jen asi jednou.

 

Je absurdní, že to tam z výroby neni.

IMG_20211004_084802.jpg

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Libac napsal:

Jo jo nedaávej tam origo pěkný nerezový , to tam radši dej tohle 🤮

 

IMG_20211004_084802.jpg.b1d7c3e24c47a8841a6fbf0d6f0f28d8.thumb.jpg.2fa768f3c1f85b5b558d898204def955.jpg

To je detail kterého jsem si opravdu nevšiml protože vršek té gumy není normálně vidět - je moc vzadu a nahoře. Spíš si všimnu toho co dokázal výrobce s tapecírungem pod palubní deskou 🤮

IMG_20211004_084802.jpg

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně chtějí na eshopu Škody za přední gumové koberce 341Kč a sada zadních 291Kč. Tedy celkem 632Kč. Zadní nehodnotím. Ale ty přední jsou krátké pod sedačku a chybí nášlap na nohu. Konkurence sada kolem 800Kč je bez výhrad - viz obrázek. Příště koupím ty dražší od konkurence.

 

Proč tam výrobce nemůže udělat nášlap nebo udělat lepší koberec nechápu - stálo by to desítky korun. Na druhou stranu výrobce ví že prodá tak proč by se namáhal - většina škodovek se prostě fasuje v práci a zaměstnanci co to řídí si prostě jinou značku vybrat nemohou. Je to smutný.

2000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšeš. 

Přesně tyhle mám a nemají chybu! 

Akorát ten zadní přehoz přes tunel je takovej ehm nahovno. Ale kvůli tomu jsem to nebral. Vzadu už jezdí u mě málokdy někdo. Je to takové nepoddajné, dělá to takovej nafouklej oblouk. 

Jinak sedí supr, vysokej okraj který je až úplně ke kraji. Nic tam nepadá. 

A přední jsou hooodně vysoko až skoro pod palubku. Takže natažené nohy a bordel z bot za ně nezapadá. 

A nášlap je na nich to nejlepší 😉

Měl jsem od koupi textilní, myslel jsem, že je budu dávat v létě, ale tyhle jsou oproti ním i na léto daleko lepší. Tož tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...