Přejít na obsah

Dvojité dno kufru S3 kombi


Goauld

Doporučené příspěvky

Ahoj, nenašel jsem zde zatím žádné podobné téma. Koupil jsem před měsícem jetej S3 Combi Sportline a překvapilo mě, že tam není dvojité dno kufru, respektive že je tam jenom víko mezikufru, které jsem měl v A6 a asi tam i něco chybí. Bylo dvojité dno kufru v příplatkové výbavě S3 combi, nebo je to standard u všech S3 a v autě mi tedy něco chybí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevim, obcas jsem nekde zahledl inzeraty, pohledej po bazarach.

Me treba ta dvojita podlaha spis stvala, mel jsem ji v S2 ted ji nemam. Co bylo zase plus, byly ty kolejnice a posuvne zabrany + se dalo v aute lepe nouzove prespat, to si ted vubec nedovedu predstavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 minutes ago, Stanson said:

Tak to nevim, obcas jsem nekde zahledl inzeraty, pohledej po bazarach.

Me treba ta dvojita podlaha spis stvala, mel jsem ji v S2 ted ji nemam. Co bylo zase plus, byly ty kolejnice a posuvne zabrany + se dalo v aute lepe nouzove prespat, to si ted vubec nedovedu predstavit. 

To je presne to, kvuli cemu to chci. Jezdim po Evrope (krome teda 2020) na jednodenni a prilezitostne dvoudenni vejlety, kde si v aute nechavam vzdy nouzovej spacak s podlozkou. Ted si to v soucasnem tvaru kufru taky nedokazu absolutne predstavit a pidim se po tom, jestli to pujde prekopat, nebo si udelam neco "DYI" v garazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rešil jsem to v S2 bez dvojité i v S3 s dvojitou. Viz 
https://forum.skodahome.cz/topic/143711-s2-rovná-plocha-na-spaní-s3-aspoň-pevná-z-dvojité-podlahy/
 U S2 mi řekli že dodělat by to stalo 12tis. Tak jsem šel do OBI pro desky :-)
U S3 už jsem si spravně přečetl Konfigurator. Ale zase je tam vhodné vyřešit díru mezi za přednimi sedadly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mihocaru kup horni desku na dvoujitou podlahu a pod ni natluc :) par hranolu a mas hotovo... Jinak, jestli by si to chtel jako original, tak musis koupit adaptery na kazdou stranu a taky komplet zadni tapece... Prace jako svina a hlavne se blbe schani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, p2p said:

V mihocaru kup horni desku na dvoujitou podlahu a pod ni natluc :) par hranolu a mas hotovo... Jinak, jestli by si to chtel jako original, tak musis koupit adaptery na kazdou stranu a taky komplet zadni tapece... Prace jako svina a hlavne se blbe schani...

Original muzu asi prcat. Jde mi jen o to abych si tam mohl lehnout a nemackal se na sedackach.

 

  

5 hours ago, Pavel CZ said:

Rešil jsem to v S2 bez dvojité i v S3 s dvojitou. Viz 
https://forum.skodahome.cz/topic/143711-s2-rovná-plocha-na-spaní-s3-aspoň-pevná-z-dvojité-podlahy/
 U S2 mi řekli že dodělat by to stalo 12tis. Tak jsem šel do OBI pro desky :-)
U S3 už jsem si spravně přečetl Konfigurator. Ale zase je tam vhodné vyřešit díru mezi za přednimi sedadly.

 Díky, mrknu

Editováno: , autor: Goauld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj goauld ,jak to mysliš nemačkat se na sedadlech ? taky v autě chrápu a vadi mi že nejde odklopit spodni sedák  jako to šlo v S2,tudíž zadni opěráky trči do prostoru . musim tedy spát tělem na druhou stranu  a na opěrkach mit nohy :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

59 minutes ago, fx99 said:

ahoj goauld ,jak to mysliš nemačkat se na sedadlech ? taky v autě chrápu a vadi mi že nejde odklopit spodni sedák  jako to šlo v S2,tudíž zadni opěráky trči do prostoru . musim tedy spát tělem na druhou stranu  a na opěrkach mit nohy :-(

no jakoze spat na prednich nebo zadnich sedackach misto spani v kufru se sklopenym zadkem. Auto mam od listopadu, tak jsem to jeste nejak poradne nezkousel, ale se soucasnym stavem kufru to bude jeste zajimave. Mam navic sportline, takze ty sedacky trci jeste uplne jinak oproti L&K, nebo standardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...