Přejít na obsah

1.6 75 kW cuká při svítící rezervě v nádrži


Pavel95

Doporučené příspěvky

Zdravím,  když se mi rozsvítí hladové očko tak když jedu a držím otáčky tak mi to to cuká a když zastavím tak mi otáčky litaji sem a tam a zvuk jako by motor jel na 3 válce. Když to chcipnu a chci nastartovat tak musím párkrát točit abych nastartoval. Jednou se mi to stalo i po natankovani.  Mohl by mi někdo Prosím poradit?  Já se v tom moc nevyznám a servisak co mi dela auto nevi 😄 Za každou Pomoc, nápad budu vděčný 😄 Díky předem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na 1.6 75 kW cuká při svítící rezervě v nádrži

@Pavel95

Treba kouknout na svicky.

Musis jit cestou benzin nebo vzduch. Nic vice nebude. Musis vedet, pres jake stroje leti benzin a pres jake leti vzduch.

Kontroloval bych taky :

- palivove cerpadlo -> jaky je tlat benzinu k motoru

- spise vymenil bych palivovy filter za origo

- vsechny hadicky ktere jsou  na voze

Co rika diagnostika? Jake jsou chyby?

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis.Uz je to lepsie filter mozme vylucit.Kod motora je uvedeny vo velkom technickom.AKL,BFQ. RJ si kontroluje kazdy pohyb piestov pomocou uhloveho zrychlenia takze ak by vynechalo zapalivanie vedel by si podla chyb v pamati.Tymto je jasne ze motor nesiel na tri valce len si mal ten pocit.Ak sa ti stane,ze nebudes moct nastartovat odpoj baterku pockaj minutu a zapoj ju naspat.Zapni zapalovanie do prvej polohy aby ostali svietit kontrolky min na15 min...Tymto sa ti zresetuje sjrtiaca klapka a ak nastartujes budes vediet ze je to ona.Ak by bolo mozne mat pri zlyhani PC s diagnostikou bolo by viac moznosti co skontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 godzinę temu, Pavel95 napisał:

@TOMUSPalivový filtr je cca 3 měsíce starý od Mann. Na diagnostice sice bylo ale jak jsem říkal, moc autům nerozumím takže si přesně nepamatuji ale tuším ze psalo nízký tlak váhy vzduchu?  :-D

 

To je problem s vzduchem.

Dobre by bylo mit kod chyby, chyb.

Zkus vycistiti svicky bo muzes mit je neciste z paliva nebo oleje a pojezdi a udelej testy jak pise @mpatrikm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...