Přejít na obsah

Zadní světla


mirda1234

Doporučené příspěvky

Tak to je dobrá bída 😅 takže když bych si koupil zadní TOP LED, místo klasických, tak bych tam na to neměl ani kabely?
 

Mám prasklé zadní levé to na kraji…

Když bych si koupil obě ty lepší, tak by ten blinkr při odbočování asi nešel moc vidět, když by to byla jenom polovina animace co 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2021 na 11:46, Zzzzz napsal:

DENNÍ SVÍCENÍ - řešil jste někdo nastavení trvalého zapnutí zadních světel i při denním svícení? NEmá s tím servis problém? Je to jen otázka nějakého on/off při připojené diagnostice, nebo větší zásah?

 

Jmenuje se to Nastavení pro severské země (kde musí celodenně svítit i zadní) a není s tím v servise žádný problém. Určitě doporučuji nastavit u všech, jde to. U jiných značek jak kde , např. u Subaru nikoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to hned po koupi auta a ten servis jsem si vybral, jako místo, kde budu nejčastěji atorizovaně řešit vše potřebné, takže to nemělo cenu a udělali to jako poděkování za výběr servisu.

Cenou jsem byl spíše pro ně já. ;-)

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...