Přejít na obsah

SII Combi Promačkané dveře a práh


DiKey

Doporučené příspěvky

Zdar.

Mám promačkaný práh až k druhým dveřem snad jen ten vrchní ochranný. 

Je z boku promačkaný, tam asi není co řešit, nechám vyměnit za draho v servise...

Budu měnit taky dveře zatím řidiče a když by šli srovnat odchlípnuté vzadu spolujezdce dal jsem tam zatím těsnění a to nějak funguje.

 

Jsem snad celkem dobře obeznámen s vnitřkem ale co mě může čekat při prohození dveří kromě toho že jsou těžké jak prase?

 

Případně byl by někdo ochoten pomoct s výměnou za úplatu v okolí Mladá Boleslav...

Nemám bohužel kde to udělat....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servis to za draho vyřízne, navaří, bude lakovat, rozebere přitom půlku auta.. já měl taky promáčklý prah (obrubník v podzemní garáži) a nakonec se místo výměny rovnalo. Nevím kdo a jak, ale na původních asi 30kKč jsme se nakonec nedostali ani hodně vzdáleně. Primárně bych to tlačil touto cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo super ale autorizák tam si ani nevšimnuli že to jde až dozadu. Jen uřiznutí části prahu plus ostatní odhad celkem 80000Kč. Přeci jenom když tam jezdí na  pojišťovnu ať je z toho vejvar...

U klempíře čičmundové hned nový práh za 15000Kč a práce.

Uvidím co mě řeknou v dalším servisu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...