Přejít na obsah

2 din autorádio vybijí baterii


Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám toto rádio: https://www.autoradia-most.cz/autoradia-skoda/autoradio-t-1100/ a zčalo mi to vybíjet baterku, jelikož se rádio nevypne po vytažení klíče ze zapalování, zapojeno to je určitě dobře, protože před nedávnem to normálně fungovalo, začalo to zlobit tak, že se rádio vyplo při vypnutí motoru, pak to sem tam bylo dobré a teď už se rádio nevypne ani po vytažení klíče ze zapalování, musím ho vypnout tlačítkem, ale ráno už nenastartuji. Nevíte kde by mohl být problém? Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, h2o napsal:

Reklamovat, asi odešel can bus převodník co je za rádiem.

Zkoušel jsem zkoušečkou a can kablík normálně zhasne po vytažení klíčku cca po 5 až 10 sekundách. Je možné, že by to dělalo rádio? Rádio bylo ve voze, které jsem koupil loni v srpnu tudíž reklamace nelze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, h2o napsal:

Ano rádio může být vadné, ale i ten převodník i když vypne.

A jak to zjistím aniž bych ho musel hned kupovat? Jelikož první co jsem myslel, že je v háji spínací skříňka tak jsem koupil druhou ale tam problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj . Vyndej radio , a na svazku je konektor ma cerveny a oranzovy drat , pokud ej tam Canbus musi byt rozpojeny . Zkus druhou variantu , vyndej canbus a propoj ten konektor , radio nepujde vypnout taky , ale to je moznost jak to vyzkouset . Jiny pokusy bych nedelal , a jeste jedna vec dej sem typ radia a aspon neco ohledne auta , takhle se toho moc delat neda .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, rádio jsem měl vytažene konektor už byl odpojený. Jak jsem psal, až doposud to fungovalo bez problému rádio je to na tom odkazu v prvním příspěvku a auto je octavia 2 facelift 1.9 77kw 2011

IMG_20210104_105511_resize_51.jpg

Editováno: , autor: RomsEvil
přidání fotky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Spoiler

Čus chlapy, mám podobný problém.u Škody Octavia 2 combi TDI,rv.08 77kw, mi nevypíná radio s klíčkem (musím ho vypnout knoflíkem)ale myslím že je to jen o přehození dvou drátku mezi sebou.uz jsem to jednou zkoušel přehodit ale jelikož jsem řešil park.kameru tak jsem to zapomněl přehodit zpět.to mě čeká teď o víkendu takže mám baterii vytaženou abych nevybijel a jezdím jiným autem.chtel jsem se ale zeptat na něco jinýho.mam toto rádio a nevím jakej nebo kde sehnat rámeček.poradite mi prosím, popř dáte mi link kde ho koupit? Děkuji za odpověď.Screenshot_2021-02-15-22-27-56-880_com.contextlogic_wish.thumb.jpg.bcad7b2bc2cb0ac0f471a7a406382059.jpgScreenshot_2021-02-15-22-27-47-094_com.contextlogic_wish.thumb.jpg.2e79d5cd9a0f8d5e109f3f5a93b6a830.jpg

 

Screenshot_2021-02-15-22-27-47-094_com.contextlogic.wish.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...