Přejít na obsah

Nelze vynulovat servisní interval


Majklen

Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím o radu při vynulování servisního intervalu. Dělám ho podle návodu z Youtube - při vyskočení hlášky Servis nyní držím tlačíko v pravé poloze "SET" a po pár vteřinách pootočím klíčkem v zapalování do další pozice. Vyskočí hláška vynulovat Servis? Potvrdím zmáčknutím tlačítkem SET, odpoví mi Servis vynulován, bohužel poté naskočí opět "Servis Nyní". Dělám to už po několikáté a nevím si už rady, oleje a filtry si měním sám, nedávno ve Škodě dělali rozvody a vodní pumpu. Jedná se o Octavii III 2014 1.6 TDI. Prosím, lze to vynulovat i bez diagnostiky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hláška mi naskočí okamžitě po vynulování servisu i po opětovaném vložení klíčku a pootočení. I když vynuluji a ihned nastartuji nebo i když vynuluji a vytáhnu klíč, je to pořád to samé a naskakuje mi pořád hláška. Nevím si už rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...