Přejít na obsah

koupě auta po nehodě


supmaniak

Doporučené příspěvky

Dobrý večer, mám v hledáčku superba II 125kw dsg v elegance, přes carvertical jsem zjistil že vůz byl bourán v zahraničí a poté se objevil v ČR, odhadovaná škoda 10 000 - 15 000 €, vůz jsem tedy okamžitě odmítl, prodejce mi ještě slevil a já začal opět přemýšlet, po zkušenosti kdy na mém nissanu stála na pojišťovnu oprava lekhého ťukance na zadek asi 70 000kč, tak jsem přemýšlel jak velká škoda to mohla být u superbka co byl starý 3 roky.. Bohužel fotky nejsou.

Zajímal by mě váš nazor, jestli mám vzít nohy na ramena, nebo to nemusí být úplná totálka?

Editováno: , autor: supmaniak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • supmaniak změnil název na koupě auta po nehodě

No jak píšeš, přes originál servis jsou takové opravy drahé, nicméně 15000 € jsi někde na 400tis Kč a to už asi nebude výměna blatníku a světla... To jsou opravy za 2-3 tis €. Já bych do takového auta, pokud bys nevěděl přesný rozsah opravy, nešel. 

A co dle vin ve skodovce, není rozpis opravy.? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...