Přejít na obsah

padanie vodicovej sedacky


Miroslav Bocan

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Uz to zacina znova. 3x vyreklamovana, posledny krat po vyrieseni problemu. Stacilo jedno prestavenie a prudke zabrzdenie z cca 50ky na 0 (obe v jeden den) a odvtedy to zacalo zase padat. Cca 40-50k km som spravil a uz veril tomu, ze vyriesene natvrdo. Zjavne nie a toto ma dost sere, kedze zase citim ten diskomfort z jazdy v dosledku toho operadla.

35884BB4-3366-4552-A011-909D95E74CF7.jpeg

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavene vcera, schvalne som dak 20km este, ze sa to moze trocha posunut, kde to fixene a az potom zaznacil 0 vu polohu. Rano cesta cca 70km a vysledok jasny. Inak od toho prudkeho brzdenia citim aj to, ze to keleso nie je tak pevne ako predtym po poslednej reklamacii. Vtedy ak som sedel a oprel sa do stolicky, nedalo sa s nim potocit a musel som odlahcit operadlo. Teraz aj oprety viem posunut polohu.

Zjavne nieco ruplo v nom.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš čo ma sere. Prídem tam a poviem, aha. Vyreklamoval som to 3x, 40-50k sa ani nepohlo, zabrzdil som prudko a pada. Ako mi to pride ako vyhovorka na zakladke, ale je to zial pravda. A zase to debilne dokazovanie, lebo to uz nie je mozne, kedze mam sedacku po vyrieseni problemu opravenu. Este pockam a budem to sledovat, ci sa to niekde nezasekne. Registrujem to cca 1-2t dozadu, neviem presne kedy to bolo uz, no sledujem to.

 

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne Kubo. Nemenili, podľa mňa niečo modifikovali, či menili časť. To kolečko sa prakticky nedalo pohnúť, Keď som bol opretý. Po tomto zabrzdení ma heglo do sedanky prudko a odvtedy to kolečko ide tak ako pred opravou. Viem ním potočiť aj vtedy, keď som opretý. Preto sa domnievam, že to, čo držalo tú polohu, dáky zásek, či niečo dostalo náraz a povolilo. Ale to je taká tipovačka, keďže neviem ako je riešená konštrukcia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Operadlo sedacky pada. Utvrdil som sa v tom za posledne cesty a aj testom. Staci chytit vrch opierky hlavy a simulovat jemne razy. Koliesko sa pootoci, zasekne, pootoci. Merana aj vzdialenost od volantu po sitie na opierke. Pred testom 81cm, cca 20s razov a je to 81,7cm. Ach jo, to bude zase opletacky ako pri 1. reklamacii, ako ked mi tvrdili, ze to nie je mozne. To iste bude teraz, lebo uz to mam vymenene po vyrieseni problemu a 40k km sa to neprejavilo. Ako jedno silne brzdenie a cela fixacia v prdeli. Fakt riesenie na 1ku

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ako ked to vydrzi zase rok aj to bude fajn :) znervoznuje ma to za jazdy. Normalne citim par krat za jazdy ako sa ta sedacka jemne posuva. Na chrbte to zacitim a najcastejsie ak je nerovnost v zakrute. Vcera som mal za 200km pootocene o 2 zuby na tom stelovacom kolese. No nic skusime zase a uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to rad videl odcalunene. Podla mna tam nieco povolilo, teda to, co dorobili na ram proti padaniu pri tej nahlej zatazi od brzdenia. Proste to neotestovali dostatocne, len ss snazili najst najrychlejsie a najlacnejsie vyriesenie problemu. Mechanici v SA to budu o chvilu menit ako kolesa v f1 😂😂😂 po tolkej reklamacii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pôjde to na tu reklamáciu. Včera cesta do práce a domov letnou trasou - okresky, obce a sedačka za cca 170km sa posunula v meranom mieste volant - hlavová opierka šitie o 1cm. Koliesko šlo tiež. Tak už nemusím sledovať, je to tu zase. Som zvedavý, aký bude prístup ku 4. reklamácii toho istého problému. Poreferujem o 3-4t, keď pôjdem na garančku a dám im to na riešenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...