Přejít na obsah

padanie vodicovej sedacky


Miroslav Bocan

Doporučené příspěvky

tak ja som si urobil znacky na lepiacej papierovej paske ako predtym a ono to drzi, skusal som aj buchat s chrbtom o sedacku a stale to je na tej riske .... cize moj problem to vyriesilo .... otazne je ci to vydrzi dlhodobo, ale zatial co to sledujem nikolko dni, tak je to v poriadku ... cize odporucam to riesit, ak ma niekto s tym problem

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na padanie vodicovej sedacky
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Jak půjdu na výměnu oleje, tak se s nimi dopředu domluvím taky na reklamaci/výměnu. Připadá mi, že mi teď poslední dobou sedačka padá nějak moc rychle. Skoro každý den musím spravovat. Do teď jsem to neřešil, ale už mě to nebaví to neustále spravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý jak reklamace sklápějících se sedadel bude fungovat do budoucna. V manuálu, který je platný od 06/2021 přibylo upozornění a věta: "V mechanizmu nastavení sklonu zádové opěry může po nějaké době provozu vzniknout vůle.". Fakt by mě zajímalo co tím soudruzi mysleli. A netýká se to jen Scaly, stejná změna se stala i pro jiné modely (kontroloval jsem Super, Octavii a Kodiaq). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud to půjde, tak se to řeší opravou. Mají na to přístroj, co funguje podobně jako vysavač a důlek vyrovná. Když to nejde, tak se mění díl.

 

Jinak ta sedačka se mi teď solidně rozjela, občas to upravuju už i 2x za jízdu :) kvalitní konstrukce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od února objednanou Octavii IV Scout. Ale pro účely padání sedaček je to fuk. Posílal jsem teda dotaz k prodejci co to znamená ta změna v tom manuálu. Dneska jsem dostal zpět informace od prodejce ohledně téhle změny. Od 06/2021 považuje Škodovka možnost samovolného pohybu opěradla sedačky za vlastnost. A pokud budete reklamovat problém se sedačkami v autě pro které platí již nový návod k obsluze, tak budete odkázání na tohle a žádná reklamace neproběhne. Požádal jsem prodejce ať mi sdělí podmínky za kterých můžu zrušit objednávku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som bol v servise na prehliadku po 30 tis. km v Ziline. 

Drhne mi kulisa radenia, tu premazali a zatial je to lepsie ako predtym.

 

Problem so sedackou poznal, postup bude taky, ze auto im necham, odstroja sedacku a skontroluju ram, ale aj mechanizmus sklapania. Tam sa urci, kde je problem a ten diel sa vymeni. Vraj v minulosti riesil viac takuchto sedadiel a chybu nachadzali na tychto dvoch dieloch. 

 

Tiez si mam odsledovat spolujazdca, nakolko aj tam uz problem riesili. 

 

Dohodnem si termin a nahladim ove sedacky... Auto bude v servise aspon 2 dni.

Editováno: , autor: Kubo22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě měnili sedačku řidiče před dvěma měsíci v autorizovaném servisu. Když jsem to nahlašoval jako reklamaci, tak se mi smáli že nikdy nic takového neslyšeli a byli u toho dost arogantní. Nicméně druhý den mi dali termín na výměnu. Sedačka zatím měsíc drží.

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2021 na 12:47, Chloop napsal:

... Dneska jsem dostal zpět informace od prodejce ohledně téhle změny. Od 06/2021 považuje Škodovka možnost samovolného pohybu opěradla sedačky za vlastnost. A pokud budete reklamovat problém se sedačkami v autě pro které platí již nový návod k obsluze, tak budete odkázání na tohle a žádná reklamace neproběhne. ...

Tohle je absurdní. Stejnou závadu měla myslím škoda 100 kde jsem sedačku v požadované poloze přivařil. O třicet let později a je to stejné. Jako druhé auto mám sedm let staré i30 a kromě ulomené kliky se žádná reklamace neřešila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Chloop neviem ako v CR, ale u nas tato vlastnost neprejde, ak sa toho chyti pravnik a spravy sa znalecky posudok. Zena je pravnicka a som jej to minule spomenul cestou, ze co SA vymyslela a sa dobre zasmiala, ze na takuto vetu staci obycajny znalecky posudok, co ide na vrub skodovky do 1 roka od kupy a reklamacii sa nevyhnu. JE to akurat tak dobre na poskodenie ich vlastneho mena a hadzanie polena zakaznikom pod nohy.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Od vcera mam sedacku opravenu. Neviem presne co robili, co menili. Ale zatial to vyzeratak, ze to je OK. Mam pocit, ze operadlo je teraz trochu tuhsie. Tiez koliesko nastavovania sklonu operadla ide ovela tuhsie ako predtym.

Myslim si, ze oni sedacku nedemontuju, ze to opravuju nejako priamo v aute. Ani sa mi nezda, ze by menili ramy tych operadiel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...