Přejít na obsah

Infotaiment AMUNDSEN Shop nefunguje


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny KAMIQáře , týden zápolím se stažením počasí a zpráv do auta. Aktivoval jsem  na PC - vše proběhlo rychle . Ale v autě nastal problém, protože SHOP nefunguje. Při volání na infolinku přímo z auta byly jen samé výmluvy, že zrovna probíhá údržba a pak , že je výpadek plošný a tak pořád dokola. Máte někdo v autě a nebo podobnou zkušenost jako já ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vlad1130Ahoj no sice jsi v sekci Scala ale problém je stejný.😀

To co popisuješ se nám stalo také na Amundsenu ve Scale, nešel načíst "shop" ale navi byla on-line, pak po určité době se rozsvitila šedá zeměkoule a byla off-line. Řešeno s infolinkou, nakonec Scala byla měsíc v servisu přijeli 8p experti z MB a měnil se panel LCD navigace, ŘJ BCM? a ŘJ e-call. Od výměny naprosto bez problémů👍 mrkni do tématu vaše Scala "Tánina Bílá Moon Scala" podrobnosti jsem řešil tam🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za informaci a inspiraci. Už jsem se objednal do servisu. Z pracovních důvodů můžu až 17.2.2021. Tak jsem zvědav co s tím udělají.

Sepisuju si seznam závad, které jsem zatím nasbíral a z časových důvodů neřešil.

- nefunkční signalizace nízké hladiny v nádržce ostřikovačů

- padání opěradla sedadla řidiče ( teď, když je chladněji , tak tolik nepadá)

- plynové vzpěry kufru v chladnějším počasí pod 15 st. C nezvednou páté dveře až nahoru

- SOS volání výpadky a Zprávy a Počasí na infotaimentu.

 

Přemýšlím co je tam ještě a na si teď nevzpomínám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...