Přejít na obsah

Problémy s Infotainment Swing 6,5"


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

mám ve Scale infotainment Swing a docela mě rozčiluje. Když ho srovná s rádiem na CD a externím Handsfree tak jsem si se Swing pohoršil. Potřebuji poradit jestli je to jen moje rádio a nebo to je obecný problém.

 

První věc je Bluetooth připojení mobilu. Většinou to funguje, ale občas to napíše "Bluetooth nebylo možné zapnout", nebo Spojení selhalo. Je to otrava.

 

Druhá věc je přehrávání mp3 z USB flashdisku. Nedokáži vypozorovat žádnou souvislost. Rádio občas zapomene pozici a začne hrát od začátku písničky a často dokonce od úplně od začátku jako bych tam flashdisk zrovna dal. Flashdisky jsem zkoušel dva. To je pro mě docela problém, protože jezdím krátké trasy a v podstatě dokola poslouchám čtyři písničky i když na USB jich jsou stovky. Dělá vám to taky?

 

A třetí věc je, když vypnu infotainment (aby se ukazovaly jen hodiny) tak mi při každém nastartování vyskočí nějaká ptákovina o ochraně osobních údajů, kterou musím ručně potvrdit. To rádio je takový křáp a otravuje mi život dokonce i vypnutý. Je nějaká šance se toho zbavit??

 

 

Dík za info.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám info Amundsen a s přehráváním mp3 z USB disku mám občas stejný problém. Na USB mám 5 adresářů s písničkama, otevřu třeba druhý, dám random přehrávání, na druhý den zapnu a začne se přehrávat prvná písnička z první složky. Je to tak 50 na 50, buď přehrávání pokračuje od poslední písničky nebo začne úplně od začátku. To samé když přepnu na rádio a po nějaké době zpět na média.

Editováno: , autor: Kolacek12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt hrozné. Ve starém autě jsem měl obyčejné rádio na mp3 CD a nikdy pozici nezapomnělo. Na delší cesty poslouchám audioknihy a před chcípnutím auta si vždy fotím, co to aktuálně přehrává a po nastartování to tam zase lovím zpátky. Nepoužitelné.

 

Dnes ráno jsem nastartoval, na LCD ta blbost o ochraně osobních údajů. Odklepl jsem jí a pustil rádio. Na LCD zůstaly hodiny a rádio hrálo. Tak jsem znovu zmačkl zapínání, rádio se rozsvítilo ale tlačítka po stranách nereagovala. Chvíli jsem si s tím hrál a pak to vzdal. Celou akci jsem nahrál jako video na telefon aby byl nějaký důkaz mého utrpení ... i když mi to v servisu stejně bude k ničemu.

 

Scala je první auto co mě opravdu ser-. Kdybych jí kupoval jako soukromá osoba tak už jsem jí po čtyřech závadách vrátil (našel bych jich víc). Scala je hrozná, nová Octavia snad ještě horší (podle diskuzí tady) a docela čekám jak dopadne nová Fabia. Já si Škodovku už nikdy nekoupím.

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kolacek12 napsal:

Mám info Amundsen a s přehráváním mp3 z USB disku mám občas stejný problém. Na USB mám 5 adresářů s písničkama, otevřu třeba druhý, dám random přehrávání, na druhý den zapnu a začne se přehrávat prvná písnička z první složky. Je to tak 50 na 50, buď přehrávání pokračuje od poslední písničky nebo začne úplně od začátku. To samé když přepnu na rádio a po nějaké době zpět na média.

Na Fabii III se Swingem mi to dělá taky tak.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vysledováno, že když zůstane auto déle nezamčeno, např. v garáži a klíč je v dosahu, tak po nastartování začne hrát od 1. skladby. Když klasicky odemkneš, nastartuješ a jedeš, po jízdě zamkneš a jdeš s klíčem pryč, tak při další jízdě to hraje od posledně hrané skladby. U staré O3 kde to skončilo, tak odtud to pokračovalo dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já parkuji na ulici tak že auto nechávám odemčené jen výjimečně. Moje původní teorie byla, že když se chcípne jen na krátko tak hraje přesně kde skončilo, když stálo déle tak od začátku písničky a když stálo dlouho tak od začátku flashdisku. Ale teď mě ta teorie zradila protože po dva dny stálo stejně dlouho a jednou hrálo od začátku písničky a jednou od začátku flashdisku. Pamatuje si to milion nastavení a tohle prostě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl původní teorii, že to začne hrát abecedně podle názvu skladby (nepřehrává to z první složky, je to jiná složka) když auto několikrát odemknu a zamknu bez nastartování např. když několikrát otevírám kufr. Měl jsem dojem, že se to stává v případech, kdy po odemčení infotainment nestihne najet a v krátké době se zase zamkne. Tak se to stávalo ve většině případů. Později to začalo i bez toho, ale souvislosti jsem nenašel. Parkuju na ulici, takže pořád zamčeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám ty samé potíže u Scaly vyrobené 12/20 mám tam Amundsena. Ale vzhledem k tomu, že se mi tam začínají jeb@t ostatní věci, tak spíš řeším teď to ostatní. Ale otravný to je, občas z toho auta mám nervy. 

V 23. 1. 2021 na 21:14, thejohndoe napsal:

Zdravím,

 

mám ve Scale infotainment Swing a docela mě rozčiluje. Když ho srovná s rádiem na CD a externím Handsfree tak jsem si se Swing pohoršil. Potřebuji poradit jestli je to jen moje rádio a nebo to je obecný problém.

 

První věc je Bluetooth připojení mobilu. Většinou to funguje, ale občas to napíše "Bluetooth nebylo možné zapnout", nebo Spojení selhalo. Je to otrava.

 

Druhá věc je přehrávání mp3 z USB flashdisku. Nedokáži vypozorovat žádnou souvislost. Rádio občas zapomene pozici a začne hrát od začátku písničky a často dokonce od úplně od začátku jako bych tam flashdisk zrovna dal. Flashdisky jsem zkoušel dva. To je pro mě docela problém, protože jezdím krátké trasy a v podstatě dokola poslouchám čtyři písničky i když na USB jich jsou stovky. Dělá vám to taky?

 

A třetí věc je, když vypnu infotainment (aby se ukazovaly jen hodiny) tak mi při každém nastartování vyskočí nějaká ptákovina o ochraně osobních údajů, kterou musím ručně potvrdit. To rádio je takový křáp a otravuje mi život dokonce i vypnutý. Je nějaká šance se toho zbavit??

 

 

Dík za info.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...