Přejít na obsah

Opakovaná chyba P0141, lambda sonda


skoda_werke

Doporučené příspěvky

Ahoj škodováci, 

už jsem jednou cca pul roku zpátky řešil problém a Fabii. 1.4 MPi s LPG (systém Lovato, není sekvenční), svitila mi kontrola motoru na benzín, pri přepnutí na LPG kontrolka vždy zhasla, ale na LPG to cca každých 10,15 vteřin vynechalo, ale pak zase to jelo. Na benzín jsem i při té kontrolce neobjevil žádné rozdíly. Diagnostika mi napsala že lambda č.2 má otevřený obvod. Vyměnil jsem ji (asi chybně) a nyní po půl roce se situace úplně stejně opakuje. Levná BT diagnostika mi napsala chybu P0141 a porucha obvodu na druhé lambdě. Kupoval jsem Magnetti Marelli. Je možný že by náhradní lambda vydržela jen půl roku? Čím to může být? Může ji třeba zničit blbá směs LPG nebo vliv mají blbý svíčky? Vadí mi hlavně škubání na ten plyn.  Máte někdo tip čím vším by to mohlo být a co vše by bylo fajn prověřit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...