Přejít na obsah

Samovoľné zapínanie svetiel


chlbkp

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, v noci som si všimol, že na O1 (predfacelift) sa samovoľne rozsvietila pravá parkovačka a pravé zadné svetlo, po naštartovaní a hraní sa s vypínačom svetiel problém prestal, no o hodinu opäť rovnaká situácia. Napadá mi jedine vadný spínač svetiel ale nie som o tom úplne presvedčený, prečo len niektoré svetlá na pravej strane. Za každú radu alebo skúsenosť vopred ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, dnes v noci jsem si všiml, že mi svítí půl auta. Vlezl jsem tedy do auta, ale blinkr byl v neutrální poloze, všechny dveře dovřené a vypínač světel byl v poloze vypnuto. Přes to ale svítilo půl auta (levá strana). Párkrát jsem jsem tedy pootočil s vypínačem světel, a poté problém přestal. Ráno jsem však vstal, ale problém se znovu ukázal. Tentokrát svítila druhá polovina auta. Přišlo mi jako by to bylo denní svícení, ale hodně omezené, asi proto, že nebyl nastartovaný motor. 

Je to O1 r. v. 2001 1.6 75Kw výbava ambiente. 

 

Napadl mě jiný vypínač světel, ale začalo to dělat z ničeho nic. Možná vlhkost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, na maželčiné O1 r.v.2000 už 2x zůstala svítit levá půlka auta, přední, zadní světla a blinkr (prej, já to neviděl). Naposledy jsem to auto parkoval já, když kolem něj pak později šla, tak svítilo. Já bych dal ruku do ohně za to, že když jsem od něj odcházel, tak nesvítilo. 

 

Nějakej nápad? Kdesi jsem vyčet že relé na komfortce, jenže nevim který. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...