Přejít na obsah

Columbus - seznam hovorů


Doporučené příspěvky

Mám u Columbusu problém se seznamem hovorů telefonu.

Seznam se načte, ale jsou vidět pouze telefonní čísla, ale nepřiřadí se k nim jmena ze seznamu.

Přitom seznam je naimportován v pořádku a při vyhledávání kontaktu se jméno zobrazuje správně.

Také k příchozímu hovoru se nepřiřadí jméno přesto, že je v naimportovaných kontaktech.

Jediná jména, která jsou v seznamu hovorů zobrazena, je 6 oblíbených.

Nějak nemůžu přijít na to, čím to je :-)

Děkuji za každou radu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno :-) 

Po všelikém experimentování jsem si všiml, že mám v kontaktech u jednoho jména na začátku a na konci apostrof - asi nějakým automatickým přidáním kontaktu, nebo co.

Opravil jsem to jméno a světe div se, přiřazení jmen v seznamu hovorů i při příchozím hovoru funguje jak má.

Columbus měl tedy problém s vyhledáváním mezi jmény kvůli tomu apostrofu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem to přechválil :-(

Problém u mě je asi s počtem položek v seznamu hovorů - v historii.

Když přiřazování jmen začalo fungovat, měl jsem seznam skoro prázdný. Teď tam mám přes 170 položek a už zase to přestalo fungovat.

Dnes seznam vymažu a zítra vyzkouším, jestli opět začne fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, vymazání seznamu hovorů nepomohlo, dnes 5 hodin za volantem a ani při příjmu hovoru přiřezení jmen nefungovalo :-(

Nemůžu přijít na žádnou souvislost, jak se mně to zdálo před tím.

Teď to prostě nefunguje, takže těžko nějak analyzovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

S tím seznamem hovorů se pořád potýkám.

Když odstraním z auta i mobilu párování a propojím zařízení znovu, vždy nějakou dobu funguje vše správně a za den za dva opět přiřazení jmen k číslům přestane fungovat.

Už jsem zkoušel i tovární nastavení infotainmentu auta, ale výsledek stejný.

Připouštím, že může být problém i v telefonu, i když nevím v čem.

Používám kontakty z účtu google, ale cpou se mně tam i nějaké další z MS exchange , které se často zdvojují s těmi z google.

Teď jsem učinil pokus a kontakty z exchange jsem prostě smazal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zatím ne.

Těžko říct, v čem je problém.

Fakta:

- Samsung S20+ Android 11

- MS Exchange a kontakty google

- více než 1000 kontaktů

Krátkodobým řešením je buď odpárování a znovu připárování telefonu nebo jakákoliv i drobná změna v některém kontaktu.

Kontakty se tak znovu naimportují a nějakou dobu přiřazení jmen k číslům funguje normálně.

Trošku doufám v Android 12, který se blíží a s tím spojené tovární nastavení telefonu, které provedu při té příležitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj,

 

ač jsem jinak s infotaimentem ve verzi 1889 spokojen, tak tenhle problém mě též postihnul. Samsung Note 10, Android 11, aktivně používám dual sim, kontaktů cca 500. Po výmazu telefonu pár dní funguje, potom přestane. Nemůžu přijít na to, jestli to je tím, když použiju třeba za sebou postupně obě sim karty. 

Blbé je, že když někdo volá, nevidím jméno, jen číslo. Jinak ale mohu normálně volat přes seznam kontaktů, kde jména vidím a historii vidím i přes android auto - aplikace Telefon. Bez potíží to přiřazuje i oblíbené.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvousimkou to nebude, používám jen jednu.

Android 12 to bohužel nevyřešil.

S tou změnou v kontaktech to funguje přesně, jak píšeš.

Po změně pár dní funguje, pak přestane.

A to ještě ne úplně, některé kopntakty fungují dál.

Určitě ty, které jsou v oblíbených, ale i některé další. A ještě mám pocit, že se to pak v čase ještě zhoršuje a identifikovaných kontaktů ubývá.

Pak buď něco v kontaktech zedituji, nebo odpáruji telefon a znovu připáruji a jedu nanovo.

A ještě je super řešení, při příchozím hovou mrknu na hodiny, kdo volá :-) Možná to tak i v ŠA mysleli - no a je to vyřešené... :-(

Troška ironie, nemohl jsem si pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

:-D No, já mám už měsíc předobjednaný Samsung S22 ultra a jestli na něj budu mít čekat ještě pár týdnů, tak pošlu samsung navždy tam, kde slunce nesvítí a jdu k iphonu a budu mít i tento problém vyřešen. Ani s androidem 12 se to nezlepšilo, někdy jména ukazuje, někdy ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

a aký máš mobil? tu by som sa škodovky určtie zastal.

Vyzerá podľa všetkého čo tu čítam vyššie že to je problém len Samsung. Samsung nepoužívá 100% štandard androidu, tzn. žiadna automobilka nemôže vychytávať problémy jednoho výrobcu keď robí vlasnté úpravy aj keď je možno najväčší.

 

Mám Blackberry android 8 - nikdy žiadny problém. Sadnem, mobil hodím do krabice pod infotainmentom a kontakty, hovory sú tam prakticky okamžite. dtto iPhone 7 a iphone8 a iphone13 s rôznymi verziami OS.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...