Přejít na obsah

Polámané nejaké koleso otvárania okna (asi)


blcha

Doporučené příspěvky

Ahojte, no pozabudol som že je vonku zima a otváral som okno zrazu som počul lámanie plastov a následne už iba točenie motorčeka vo dverách.

Tak sa chcem poradiť že či to zručný človek vie zvládnuť opraviť aj sám bez nejakého špeciálneho náradia alebo to radšej mám nechať na servis. Prípadne ak tu niekto je zo servisu či mi vie povedať cenu na koľko by vyšla oprava.

Za každú radu budem vďačný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono záleží na tom, kde to ruplo. To bez demontáže to nezjistíš. Pokud se jen utrhl motor z plastových pacek, jde to svépomocí opravit (provrtat skrz). Pokud to ruplo ve stahovačce, bude nutné ji vyměnit. Pokud jsi trochu zručný, tak to podle nějakého návodu zvládneš. Je to ale drbačka. Pokud jsi to ještě nedělal, tak bych to raději někomu svěřil. Mrkni na youtube, tam určitě nějaký manuál bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som to robil na Fabii. motor je upevneny na 4och tyckach. Tak ako pise dafro,..daju sa prevrtat a srobami s matkou pritiahnut naspat k ozubenemu systemu. Ak sa ti teda zlomili, motor sa vytiahol a lanko sa navinulo mimo, tak ho mas zhuzvane a uz ho tazko das do povodneho stavu.

Aj ked sa ti to podari, tak sa moze po zlozeni stat, ze sa ti opat to lanko namota mimo.

Cize nanovo komplet cely mechanizmus zdvihania okna...

https://autorozvody.sk/autodiely/skoda/superb-ii-kombi/2.0-tdi-16v-4x4-103kw/vnutorne-vybavenie/mechanizmu-zdvihania-okien?sort=genericArticle

Musis rozobrat a pozriet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...