Přejít na obsah

V prodejne nenabidli paket style plus - proc?


pal1

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Rodice si pred tydnem objednali v novou Octavku (1.5 TSI automat, vybava Style) a v te konfiguraci co jim na prodejne udelali vidim navic polozky, ktere rodice chteli navic:

- AUTO LIGHT ASSIST - 4 000 Kc

- REAR LIGHT VIEW - 12 000 Kc

- Pomocne parkovaci zarizeni vpredu a vzadu - 8 000 Kc

Dohromady cca 24 000 Kc.

 

No a ted zkoumam online konfigurator, a vidim, ze existuje Paket Style Plus, ktery stoji 20 000 Kc a obsahuje vsechny veci vyse plus navic

- Adaptivní tempomat do 210 km/h (ACC)
- Matrix-LED přední světlomety

 

Hrozne me stve, kdyz vidim, ze mohli mit o 4 000 levnejsi a k tomu mit navic vybavu za 40 000. :-(

 

Mozna jen necemu nerozumim, ale proc jim v prodejne nenabidli tenhle paket? Muze to mit nejaky racionalni duvod?

A pokud to zadny duvod nema, myslite, ze se to da jeste dodatecne zmenit? Pry uz zaplatili zalohu, detaily presne neznam.

 

Moc diky za odpoved!

Editováno: , autor: pal1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud neni auto zadane do vyroby, tak to lze zmenit bez problemu.

Kdyz si jdu neco koupit, tak si to nastuduji dopredu, chybu hledej predevsim u sebe. 

Prodali Vam to, co jste si objednali. Lidi jsou schopni si objednat pekelne kombinace a nenechaji si to ani vysvetlit kolikrat. 

Kdyz jsem si kupoval auto ja, tak jsem o tom vedel vic nez prodejce, takova ma zkusenost. A to nejsem zadny velky znalec. 

Editováno: , autor: Čečulák
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to prave zacal studovat az po tom, co mi rodice rekli, ze to objednali. Prisli do obchodu a vedeli jen, ze si chteji koupit Oktavku a ze ma byt bila... :-)

Ja osobne kdybych to kupoval, taky to studuju do nejmensiho detailu nekolik tydnu predem.

 

Kazdopadne moc diky za odpovedi! Myslel jsem, ze zalohou uz je to dane. Pokusim se to teda nejak vyjednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dekuji za pomoc! Diky tehle diskusi jsem to jeste znovu zacal resit a navzdory tomu co mamce nejdriv tvrdilo devce v salonu, to nakonec slo zmenit uplne v pohode.

Takze diky vam budou mit rodice Oktavku levnejsi a s hromadou vybavy navic. :-)

 

Vypada to, ze sestava lidi v tech salonech je takova, ze je tam pulka na ozdobu a pulka na praci a rodice bohuzel vychytali tu cast, ktera je spis na ozdobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé. Jestli tomu dobře rozumím, tak mají ve smlouvě cenu z konfigurátoru tj. bez slevy. Tak to ještě můžu být rád za téměř 20% slevu i když asi o něco dražšího auta. Většinou si rodiče nechají poradit a taková událost jako je nové auto  se řeší týdny.  Naštěstí to dobře dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...