Jump to content

Úvodní obrazovka "OK" - infotainment MIB3 Amundsen


Recommended Posts

Ahoj, v návodu jsem nenalezl odpověď a v ŠA mi zatím neporadili. 

 

Viz foto, při každém zapnutí zapalování, se zobrazí úvodní obrazovka viz foto. Problém je v tom, že "někdy" zhruba po 30 sekundách zmizí, ale většinou nezmizí, dokud nekliknu na "OK".

 

Jezdím ve voze (ŠS iV) sám, mám tam jen jednoho hlavního uživatele, používám jen jeden hlavní klíč. Minulý týden jsem to zkoušel a někdy úvodní obrazovka zmizí, někdy ne.

 

Příběh z této neděle (30 minutová jízda s mezizastávkami):

1) 15:55 - Rodina nastoupí do vozu, vycouvu z garáže, čekám až se zavře brána, aby pes neutekl (zabere cca těch 30 sekund). Po rozjezdu zmizí obrazovka parkovací kamery a svítí na mě "Vítejte", čekám a po 2 km dávám pokorně OK - zobrazí se infotainment. Dojedu na místo A (16:00), žena odchází z vozu, já a děti 5 minut čekáme, vypínám zapalování 

2) 16:05 - žena nastoupí (ridič je po celou dobu v autě), mačkám "start" znova obrazovka "Vítejte", 30 sekund a je to pryč? Ne, po 2 minutách nasraně mačkám OK

3) 16:15 - dojedu na místo B, tentokrát opouštím vozidlo já, když odcházím vše se vypne, radio, topení... děti si pouštějí rádio na knoflíku, to naběhne bez uvítání, jsem pryč 2 minuty

4) sedám zpět do auta, startuji, znova naskakuje hláška "Vítejte", říkám si "do prd*le" snad už to po těch 30 sekundách zmizí, ale opět nic. Žena se mě ptá, proč mě pořád to auto vítá a proč pořád musím mačkat OK?

 

Už na to mám úplně averzi.

 

Budu rád za radu, ale pozor jedná se o Amundsen MIB3 - online.

 

Děkuj P.

2021.jpg

Edited by Skulosch
Link to post
Share on other sites
před 2 hodinami, p2p napsal:

Divne... zkus zrusit profil a vytvor ho... a nebo dalsi profil a prirad k nemu jiny profil....

To tam jsou Windows? Že se musí zkoušet rušit a znovu vytvářet?

Nic jsem nerušil ani nepřenastavolal a dnes ráno, přihlášení nenaběhlo (po 2 km dávám OK), podvečer jak jsem jel z práce, tak po 20 sekundách infotainment naběhl bez prokliku OK.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ahoj, dávám info z posledního týdne, které jsem nahlásil na na ŠA.

 

Úvodní obrazovka nezmizí, když začínám jízdu v režimu "R" (na displeji se zobrazila parkovací kamera), zkoušel jsem tedy po 3 km od rozjezdu zastavit, dát režim "P", vypnout vozidlo, otevřít dveře, zabouchnout dveře a nastartovat a rozjezd se v režimua "D" a úvodní obrazovka zmizí a Amundsen naběhne.

 

Když úvodní obrazovka zmizela, tak jsem zkoušel zastavit, a zopakovat vše, jen jsem započal jízdu na zpátečku v režimu "R", a znova zůstala viset úvodní obrazovka po přepnutí parkovací kamery.

 

P.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...