Přejít na obsah

SIMky v autě


Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi,

než začnu tak bych jenom chtěl říci, že jsem se snažil o tomto počíst, ale bohužel jsem žádný podobný dotaz nenašel. Vlastním pár dní Superba 2 ( rok 2012 - rádio Amundsen + ). V telefonu využívám dvě SIM - jedna na práci ( + data ), jedna soukromě na data atd. Když sednu do auta, tak se mi pokaždé připojí ta SIMka, kterou nechci - v autě potřebuju připojit z telefonu SIMKU pracovní. Vyzkoušel jsem vyměnit sloty v mobilu, vypnout/zapnout data na SIMkách, ale stále nic. Je tu nějaký borec co by věděl ?? Díky moc už jsem zoufalý :-/

Editováno: , autor: Michal1337
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vypadá to, že jsme na tom stejně. Taky se připojí jen jedna SIM a druhou to naprosto ignoruje. Co je zvláštní - na staré Nokii (Lumia 630 dual SIM) to fungovalo alespoň tak, že se dalo dovolat na obě SIM - to už teď na Androidu nejde.

Jinak v manuálu pro Amundsen (možná pro auto) je tuším nastavení se kterou SIM má auto pracovat - to tam taky nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...