Přejít na obsah

Vyhrivany volant


koudy_123

Doporučené příspěvky

4 v žíle jsem opravdu neměl. Psal jsem z mobilu (proto bez diakritiky). Máš malou představivost  :-)

 

Je mi jsané, že by to řešení muselo být formou bastlení, ale tak jsem si říkal, že by to třeba nějak šlo. Třeba koupit vyhřívaný volant z novější škodovky a upravit (vbastlit)  do něj moje stávající tlačítka a pádla. Přidělat nějakou kaeláž apod. Asi by to nešlo udělat přes komfortní jednotku, předpokládám, že moje vyhřívaný volant nepodporuje? No šlo by to asi udělat jen na manuální spínání.

 

Jasně je to pitomost, ale v době homeoffice si člověk hledá zábavu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koudy_123 
právě sem ti ušetřil spoustu problémů , ale nic za to nepožeduju , možná snad jen finální foto výsledku :-D 

https://www.lumeo.cz/products/plysovy-potah-na-volant?variant=32195530227811&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Google Shopping&currency=CZK&gclid=EAIaIQobChMI46C90YD77gIVeUmRBR2_DwzYEAQYBCABEgLE3fD_BwE

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Hele taky jsem nad tím přemýšlel.

Staré podvolantovky OII a SII aspoň ve schématu měli piny na výhřev volantu.

U mého je novější provedení ale v kodování myslím bylo zapnutí výhřevu volantu.

Každopádně čínani prodávali topnou folii na volant a kryt volantu který sám používám nebo kožené obšití a základ máš...

Jak se s tím popereš to už je na tobě...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...