Přejít na obsah

Výběr a dostupnost motorů


Delphin

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Tak za prvé je teprve 6. KT. A za druhé v manuálu u hmotnosti vozu jsou obě verze, ale zatím bez všech možných údajů. Nicméně o víkendu jsem brouzdal konfigurátorem a už tam byla 2.0 TSI se 140kW, ale jenom 4x4. Asi nějaká zkouška, už tam zase není. 

   

 

o4.JPG

Editováno: , autor: boban1108
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Výběr a dostupnost motorů

Tak jsem včera vznesl dotaz na infolinku Škody: 

 

D: Dobrý den,
v ceníku máte auto pouze v provedení DSG, 4x4. Nicméně v Návodu k obsluze je uveden i ve verzi bez 4x4, tedy pouze s předním náhonem (str. 220). Viz:
Kdy se mohu těšit na nabídku tohoto vozu?
Předem děkuji za odpověď
 
image.thumb.png.edcbb8004039fc0b3536c3c6763221e7.png
 
O: děkujeme, že jste kontaktoval naši informační linku. Vámi poptávaný dvoulitrový benzínový motor bohužel v nabídce momentálně v tomto výkonu není k dispozici a bohužel ani nevíme, kdy se v nabídce objeví. V současné chvíli je k dispozici silnější 180 kW varianta.
 
Doplňující dotaz: 
Dobrý den,
a děkuji za odpověď. Mám to tedy chápat tak, že se jednou v nabídce objeví, akorát nevíte kdy?
 
Doplňující odpověď: nerad bych, aby má odpověď byla interpretována ve smyslu "Motor se zcela jistě objeví, jen nevíme kdy". Nerad bych Vás uvedl v omyl či dokonce ve Vás vzbudil falešnou naději. Vámi poptávaný slabší benzinový motor byl zvažován, ale v tuto chvili i vzhledem k celospolečenské situaci, která výrazně ovlivnila výrobu a dodavatelské řetězce, opravdu není jisté, zda do nabídky přijde či vůbec ne. Můžete ještě zkusit poptat přímo někoho z autorizovaných prodejců, kteří mají většinou i čerstvější prodejní informace než naše informační platforma.
 
----
Tak tohle mě dostalo. Místo aby rovnou napsal, že z marketingových důvodů mi tu informaci prostě nedá, tak mě odkáže na prodejce. Pokud by tomu tak bylo, tak tím chce celá velká slavná Škoda říci, že její agenti mají více informací než centrála???
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...