Přejít na obsah

Co je to za konektor


jara255

Doporučené příspěvky

Zdravím, v kastlíku autorádia mám kromě hnědé a černé kostky tuhle zelenou. Zjistil jsem, že se patrně jedná o prostřední žást miniiso konektoru, ale zatím nikde nemůžu najít, k čemu slouží a význam jednotlivých vodičů (hnědo-žlutý a žluto zelený). Ví někdo něco bližšího???

IMG_20210224_142929.jpg

IMG_20210224_142938.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepíšeš rok výroby, a ani jaké máš rádio, nebo jestli to byla jen příprava.

Ale barvy co popisuješ by mohly být:

Hnědo-žlutý - kostra (mínus)

Žluto-zelený - bývají tlumená světla.

Tak možná snížení jasu při rozsvícených světlech??? Ale to by mělo být s obrysovkama a ne tlumenýma. Nevím. Třeba bude mít někdo lepší nápad. Ve schematech jsem takový konektor nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok výroby 2008, modelový rok 2009. Objevil jsem to při demontáži stávajícího 1DIN rádia Sony. Na webu se mi podařilo objevit, že je to prostřední část ze skládaného MiniISO konektoru a má to souvislost s navigací  Druhy navigací Škoda DX (https://octaviaclub.cz/clanky/druhy-navigaci-skoda-dx-289/), takže v současnosti asi využití nulové.

Editováno: , autor: jara255
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...